Internet

Krabicové řešení, či eshop na míru? AiShop nabídne obojí

Chcete mít eshop, jakých jsou na internetu tisíce? Nejspíš ne, každý se touží odlišit a nabídnout něco extra, čím zaujme zákazníky. Chcete utratit desetitisíce či statisíce za eshopové řešení na míru? Pravděpodobně také ne. Takže jak z toho ven?

Řešením na pomezí obou těchto okrajových případů je AiShop, modulární eshopový systém, který vám umožní uzpůsobit eshop vašim konkrétním potřebám za velmi zajímavé ceny. Jak je to možné? Funguje na bázi modulů.

Vyberete si z připravených modulů

Eshop řešení AiShop přichází se základní verzí, jež obsahuje vše podstatné, co potřebujete pro provoz eshopu. Tato základní verze nazývaná Start bohatě postačí malým eshopům s jasně definovaným zbožím. Právě jim je přizpůsobená i cenovka, pronájem této varianty stojí jen tři tisíce korun měsíčně. Jedná se v podstatě o krabicové řešení, vy ho ale můžete za velmi přívětivé ceny přetvořit v eshop na míru.

Základní verzi si totiž lze rozšířit pomocí vámi vybraných modulů. Sami si zvolíte, zda se chcete zaměřit na zákazníky a nabídnout jim funkce jako fulltextové vyhledávání v příspěvcích na blogu, chat, diskuzní fórum, možnost hodnotit produkty atd. Případně si můžete zvolit moduly zaměřené na velkoobchodní dodavatele, na snadnější administraci eshopu, možnost nakupovat na splátky apod. Je toho opravdu spousta.

AiShop je totiž vyvíjen dlouhá léta a za ty roky jeho vývojáři naprogramovali už celou řadu služeb. A když už něco vytvořili, proč z toho neudělat modul, který si pak do svého eshopu mohou přidat další zákazníci?

Pokud by se stalo, že potřebujete něco úplně unikátního, není problém tuto funkcionalitu doprogramovat. Z krabicového řešení se tedy rázem stane řešení na míru. Není však vyvíjeno od základu přímo pro vás, proto i ceny jsou velmi přívětivé. Připlácíte pouze za tu danou funkcionalitu.

Co všechno AiShop dokáže?

Je toho opravdu hodně. Velkým lákadlem může být už jen uzpůsobení vzhledu přesně vašim potřebám, přizpůsobení firemním barvám nebo specifickým požadavkům. Samozřejmě je uzpůsoben pro vyhledávače (SEO friendly), odpovídá nařízením EU (GDPR friendly), dá se provozovat na vaší doméně i na doméně třetího řádu.

Velmi široké možnosti nabízí, co se týká napojení na ERP systémy. Problém není napojit na eshop Helios Orange, Red, Inuvio, Easy, Stormware Pohoda, Money S3, S4, S5, Premier, Cezar a jiné systémy. Mezi moduly najdete i možnost připojení na platební karty 3D secure, eKonto, PayPal, PayU a samozřejmě EET. Jednou z novinek je podpora plateb Apple Pay a Google Pay. AiShop jde s dobou a nabízí moderní funkce, jež doopravdy využijete. Nebo také ne, pokud nebudete chtít. Máte možnost nakonfigurovat si svůj eshop na míru, nebo zůstat u cenově nejúspornějšího krabicového řešení.

Se systémem AiShop si určitě poradíte

Eshopy postavené na AiShop jsou uživatelsky přívětivé, ovládání je intuitivní jak pro zákazníky, tak pro vás jako administrátory. Přidávání nového zboží a úpravy eshopu nejsou nejmenší problém. Eshop může být napojen na publikační systém AiPublisher (opět modulární), díky němuž zvládnete úpravu a tvorbu nových stránek sami.

Všechny eshopové verze dostanete spolu s uživatelským manuálem, a pokud by si vaši zaměstnanci přesto neporadili, lze si dohodnout školení. Firma k zákazníkům přistupuje individuálně, pomáhá jim rozjet podnikání online. Budete-li chtít, zařídí vám také webhosting, může naplnit eshop obsahem – problémem není ani převod již existujících dat z různých zdrojů.

S AiShop získáváte možnost zůstat u krabicového řešení, které je ideální pro začínající eshopy, nebo si nechat vyvinout funkcionalitu přímo na míru. K tomu může dojít v průběhu expanze vašeho podnikání. Začnete s malým krabicovým eshopem, později zjistíte, že potřebujete víc. V tu chvíli nebude nejmenší problém si nechat vše doprogramovat. AiShop je flexibilní řešení.

Rate this post

Zanechat odpověď