Nezařazené

Aplikace SolverTech Tasha optimalizuje rozvoz zboží

Každá firma, která plánuje rozvoz svých výrobků k zákazníkům nebo na své pobočky, vždy řeší základní otázky dopravy. Jak vše naplánovat, aby se zaplatilo co nejméně, jak nejlépe vytížit auta a řidiče a zboží bylo vždy přemístěno na dané místo včas, jak zvýšit zákaznický servis bez zvýšení nákladů? Člověk všechny tato podmínky uhlídá jen velmi těžko, daleko lépe mu s tím pomůže analýza chytrého softwaru. A právě takovým inteligentním pomocníkem se zdá být software pro optimalizaci dopravy Tasha od firmy SolverTech.

Je vůbec vlastní doprava efektivní?

Tasha řeší dopravu opravdu od A až po Z. Začíná u základní otázky, zda se vůbec vyplatí zavážet všechno všem, nebo by bylo výhodnější dopravu kombinovat s přepravní službu. Do aplikace je proto možné zavést ceník různých dopravců, porovnat jejich ceny a srovnat je také s náklady na vlastní dopravu.

Správná trasa je jen začátek

Optimalizace tras se dá provádět mnoha způsoby a volba správné cesty je jen začátek. Také Tasha s tímto argumentem začíná, vyhodnocuje trasy a počítá i s uzavírkami a dopravními informacemi. Mapy má denně aktualizované, takže se neplete. Dalším důležitým faktorem, s nímž Tasha počítá, jsou vlastnosti vozidel. Zváží tonáž a rozměry jednotlivých vozů, rychlostní omezení, mýtné. Náklad jednotlivým autům přiřadí tak, aby všechna byla naplno využita. A pokud kromě rozvozu realizujete rovněž svoz (třeba obaly, bedničky a palety), dokáže naplánovat rozvozový plán tak, aby bylo auto naložené po celé trase.

SolverTech Tasha umí více než jen plánovat trasu

Úkolem Tashy je rovněž dlouhodobě sledovat vozidla a učit se z minulých rozvozů. Díky tomu dokáže vypočítat další úspory vhodné pro konkrétní případ. Při optimalizaci tras pracuje také s pravidly AETR.

Integrace nové aplikace na rozvoz zboží je snadná, lze ji propojit s firemní agendou a radost z ní bude mít i vaše účetní. Ujeté kilometry, náklady, typy vozidel i tarify řidičů totiž zpracuje do podkladů, které jsou připravené k fakturaci.

Užije ji každý, kdo dopravuje zboží

headerImgPoužití systému pro optimalizaci tras je vhodné jak pro menší firmy s malým počtem aut, tak pro velké společnost s několika desítkami, jestli má pravidelné linky, nebo rozváží zboží nárazově. Tasha je flexibilní a poradí si s jakýmkoliv provozem. Je jako dělaná pro e-eshopy, velkoobchody potravin či kancelářských potřeb, řeznictví, prádelny, zásilkové služby, rozvozy jídla, svozy odpadů, svozy vzorků, distributory nápojů a mnoho dalších firem.

1744x1Při použití Tashy se optimalizují nejen náklady na dopravu, ale také šetří čas dispečerů, zlepšuje zákaznický servis, či se pomůže při potlačení lidského faktoru při rozhodování.

Cena za systém se odvíjí od počtu dispečerských pracovišť, vozidel a frekvence plánování. Částku, která zahrnuje podporu 24/7, neomezený počet instalací, aktualizace programu a další služby, si snadno spočítáte na webu solvertech.cz. Všem svým zákazníkům SolverTech přizpůsobí systém na míru dle potřeb.

 

 

Rate this post

Zanechat odpověď