Počítače Elektronika Fotoaparáty Mobilní telefony

Datová obnova a záchrana dat z pevných disků, SD karet, mobilních pamětí

 

Máme je všichni. Data – uložená na různých nosičích, o nichž si myslíme, že jsou tu navěky. Opak může být však často nepříjemnou pravdou. Ztráta dat je strašákem asi většiny lidí. Představte si tuto situaci – do počítače vložíte CD s uloženými důležitými dokumenty, abyste vzápětí zjistili, že se k nim nedostanete kvůli nečitelnosti CD a jediné, co tak budete mít, je velké nic. Co teď? Naštěstí fungují na trhu firmy, které se záchranou ztracených dat zabývají. Stačí jen vybrat tu, která bude pro vás nejlepší.

Moderní technika v záchranné akci

Záchrana ztracených dat je práce hned pro několik odborných specialistů, kteří využívají nejmodernější techniky a postupy. Na jejich zkušenostech i manuální zručnosti závisí výsledek celého procesu. Pro záchranu dat se využívá speciální bezprachová komora, v nichž se například mohou bez rizika dalšího poškození otevírat disky. Je možná pak i pochopitelné, když za jejich vynaloženou práci zaplatíte adekvátní odměnu, která není nejmenší. Ano, záchrana dat není levnou záležitostí. Dobrou zprávou pro vás jistě ale bude cena za vstupní analýzu HW – ta je totiž zadarmo.

Jak se dostat ke ztraceným datům?

Odborníci radí zanechat jakékoliv pokusy o obnovu dat vlastními silami. Maříte tím čas a riskujete, že se k vašim datům opravdu už nikdo nikdy nedostane. Je proto na místě kontaktovat odbornou firmu – například Dataflex – a domluvit se s nimi na dalším postupu. Jste-li z okolí Mladé Boleslavi, Liberce a Jablonce nad Nisou, pak Dataflex si váš HW převezme osobně. Nikdo nechce riskovat jeho možné poškození při přepravě. Poté se HW podrobí důkladné bezplatné vstupní analýze, aby se zjistilo, jak pracné obnovení dat vlastně bude. Následuje konzultace předběžné ceny se zákazníkem a časové náročnosti celého procesu. K samotné datové obnově firma Dataflex tedy přistupuje až tehdy, je-li vše zákazníkem odsouhlaseno.

 

5/5 - (1 vote)

Zanechat odpověď