Internet

Pro spoustu Čechů není rychlý internet samozřejmostí

Podle Statista.com je v současné době k internetu připojeno 4.66 miliardy uživatelů. My máme to štěstí, protože žijeme v zemi, kde je internetové připojení poměrně běžně dostupnou službou. Ne pro všechny lidi je dostupný dostatečně rychlý internet. Stále je dost domácností, které přežívají s vypadávajícím a pomalým připojením.

Rychlý internet je dnes skutečně nezbytností. Část lidí pracuje z domova, děti sedí u online výuky. Mnoho Čechů se tak začalo okamžitě shánět po lepším a hlavně rychlejším připojení na internet. Je rozdíl, jestli přes internet jen surfujete, nebo mají dvě děti online výuku a vy se ještě snažíte pracovat. Meetingy, obzvlášť se zapnutou webkamerou, jsou na síť náročné.

Nikdy není pozdě zařídit si lepší internet

Zaznamenáváte problémy s připojením i u vás doma? Pak je nejvyšší čas na změnu. Veškeré internetové aplikace budou do budoucna čím dál náročnější na datový tok. Nemluvě o tom, že jednou možná budeme mít k internetu připojenou také pračku, ledničku a jiné spotřebiče. A čím více zařízení je připojených, tím lepší připojení potřebujete.

Ve většině měst je k dispozici více poskytovatelů, tak neváhejte prozkoumat jejich nabídku. Ti, co se vám posledně zdáli nevýhodní, už dnes mohou nabízet mnohem lepší balíčky. Rychlejší připojení za dostupnější cenu. Jednou z variant může být například společnost Nej.cz, která má přes 120 000 spokojených zákazníků. Nabízí připojení rychlostí až 1000 Mb/s, provozuje totiž kvalitní optickou síť. Jestli nabízí internet i ve vaší lokalitě, si snadno ověříte na https://www.nej.cz/.

Internetová televize aneb dvě mouchy jednou ranou

Když budete měnit poskytovatele, podívejte se, jestli v jeho nabídce náhodou není i internetová televize. Čím dál více lidí na ni přechází, protože už mají dost neustálé změny technologií, přecházení na DVB-T, DVB-T2 a kdo ví co ještě. Internetová televize vás těchto problémů zbaví, vyřeší je jednou provždy. A ještě vám dá řadu možností – třeba pouštět si pořady zpětně. To byste ocenili jistě i přes svátky.

Rate this post

Zanechat odpověď