Internet

Web pro profesionály? Investujte do profesionálního designéra!


Webové stránky dnes mají velkou moc. Radí a informují, prodávají i ovlivňují. Podnikání bez nich je téměř nemožné. Ještě svůj web nemáte? Tak si ho nechte vytvořit.

Webové stránky pro soukromé účely si za pomoci praktických a intuitivních šablon můžete vyrobit i sami. Pro účel opravdu profesionální prezentace podnikání ale uvažujte trošku jinak. Investice do skutečného odborníka se totiž vždy vyplácí. Profesionální designer vyslyší každý váš požadavek, a vy si tak můžete být jisti, že vaše stránky budou vyladěné do posledního detailu. A samozřejmě optimalizované pro vyhledávače. Je to právě SEO, které vám naláká nové zákazníky. Toho s weby vyrobenými podle šablony není vždy možné dosáhnout.

Tvorba webu na klíč

Na Plzeňsku vám nový web na míru zhotoví (nebo web starý redesignuje) Jaroslav Voldřich, konzultant digitální agentury Antee, která se již od roku 2000 specializuje na výrobu, provoz a správu webových stránek. Ten nejenže ke každé zakázce přistupuje individuálně, především ale disponuje opravdu širokým spektrem služeb, ať již se jedná o weby firemní, osobní, weby pro obce, města, instituce, organizace a podobně. Zkrátka vám připraví webové stránky na klíč, které budou vaší nejlepší vizitkou. Atraktivní, přehlednou a srozumitelnou. Takové weby totiž návštěvníci upřednostňují a ty, které těchto kvalit nedosahují, rychle opouštějí a jdou o stránky dál.

První dojem má sílu i ve světě internetu

Co konkrétně Jaroslav Voldřich nabízí? Jeho služby se dají shrnout do tří pojmů. Hezký a přehledný design, jednoduchá administrace a technická podpora. Jeho vyhotovené stránky na první pohled zaujmou, což je ve světě internetu nesmírně důležité. Jakmile čtenáře neosloví titulní stránka, brzy ji zavře. První dojem zkrátka má sílu i ve světě internetu.

Jednoduchá administrace

Profesionálně vytvořený web navíc budete schopni sami ovládat. Přidávat texty, fotografie a celkově web aktualizovat. A pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady, bez ostychu se na něj budete moci obrátit s prosbou o radu. Určitě ji vyslyší. Více informací najdete na stránkách www.jaroslavvoldrich.cz nebo pod odkazem tvorba webových stránek Plzeň.
Konkurence je dnes snad ve všech oborech bohatá a nedovolte, aby vás převálcovala. Profesionálně vytvořené webové stránky vám v tomto smyslu mohou být nápomocny. Tak jejich pomoc využijte.

 

5/5 - (1 vote)

Zanechat odpověď