Internet

Populární Chat GPT není jen o povídání si s počítačem. Co vše dokáže?

Sledujete-li alespoň minimálně svět technologií, zajisté vám neunikl ohromný vzestup takzvané umělé inteligence. Tento fenomén odstartoval program Chat GPT, jenž shromažďuje neuvěřitelné množství dat. Na základě vašich požadavků je následně převede do téměř libovolné podoby. S čím vám pomůže?

Práce i podnikání

Uveďme si typický příklad malého podnikatele, který se zrovna rozhodl vybudovat svůj vlastní online obchod. V současnosti má již zvolenou platformu a začíná dávat veškeré detaily dohromady. Bohužel si neví rady s tím, jak popíše jednotlivé produkty tak, aby nalákal co nejvíce zákazníků. Zároveň by chtěl zvýšit svůj dosah s pomocí blogu, příspěvků na sociálních sítích, e-mailů a celou řadou dalších kroků. Co s tím?

Jasnou odpovědí je pokročilý Chat GPT, který je doplněný o profesionální copywriterské šablony. Tento program si hravě poradí s téměř libovolným požadavkem, přičemž vám stačí jen napsat několik základních údajů do tabulky a svou volbu potvrdit. Následně se před vámi objeví hotový text, jejž nahrajete na požadované místo.

Obchodní duše

Samozřejmě si můžete zvolit z pestré škály různých vyznění výsledného textu. Muže středního věku přece jen zajímá jiný tón komunikace než třeba ženy na mateřské dovolené, mladé studenty a tak dále. Chcete-li uspět, nezapomeňte daný fakt zmínit ve svých požadavcích. Nemusíte se bát žádných složitostí. Vše budete mít nastavené za minutu. To platí i pro překlady z/do více než třiceti jedna světových jazyků.

Nejlepší bude, když se přesvědčíte na vlastní oči. Přesně proto si otevřete webové stránky pod odkazem v první části článku a nenechte si utéct pětidenní testovací verzi zcela zdarma. Poté se sami rozhodnete, jestli se jedná o šikovnou pomoc, kterou si rádi zaplatíte.

Rate this post

Zanechat odpověď