Internet

I podnikatelé mohou získat zajímavé úvěry

 

V současné době se finanční trh skládá z bankovního a nebankovního sektoru, přičemž každý sektor se ještě rozděluje na podnikatelský a soukromý. Záleží tedy na tom, zda o úvěr žádáte jako firma, respektive osoba samostatně výdělečně činná, nebo jako soukromá osoba. Produkty se potom totiž liší podmínkami, jako jsou úroková sazba, výše měsíční splátky a podobně.

 

Získat úvěr jako podnikatel je poměrně těžké, protože banky mají docela vysoké nároky na firemní klienty. Ovšem u nebankovních poskytovatelů je mnohem jednodušší získat půjčku, a přitom se nemusíte obávat skrytých poplatků a neférových podmínek.

 

Právě kvůli podvodníkům si nebankovní sektor vysloužil takovou pověst, jakou má. Přitom ne všechny byste měli házet do jednoho pytle. Ještě vám prozradíme, na koho byste se měli obrátit, abyste nebyli zklamaní.

 

Jak podat žádost?

S příchodem internetu se začaly digitalizovat také žádosti o úvěry a hypotéky. Stačí přijít na stránky konkrétního poskytovatele, vyplnit příslušný online formulář, odeslat jej ke schválení a potom jen čekat na vyjádření. Jakmile vám přijde kladná odpověď, zároveň obdržíte i další instrukce, jak postupovat. Každá finanční společnost má proces vyřízení nastavený jinak.

 

Většinou však musíte přijít přímo na pobočku, kde podepíšete společně s pracovníkem veškeré smlouvy.

Kdo nabízí půjčky pro podnikatele?

Jestliže hledáte specialistu, který se zabývá finančními službami, doporučujeme podívat se do pestré nabídky firmy Ferratum Business. Poskytuje úvěry od 50 000 korun až do 1 300 000 korun. Záleží pouze na vás, kolik peněz potřebujete do svého podnikání investovat. Oproti konkurenci se Ferratum Business liší tím, že nevyžaduje žádnou zástavu nemovitosti, ani si neúčtuje skryté poplatky, a tak vás při placení nic nepřekvapí.

 

Rate this post

Zanechat odpověď