Internet

Rozjeďte to konečně naplno a pořiďte si pořádné připojení k internetu

 

Karanténa mnohým ukázala, že už nestačí mít kvalitní připojení v práci. Když se k internetu připojí z různých zařízení více členů domácnosti, a pokud ještě přenášíme poměrně velké toky dat, třeba sledováním filmů, musí náš internet jet naplno. Máte takový?

Co děláme na internetu? Řada činností zas tak náročná na rychlost internetu není. Jenomže moderní doba přinesla i nový způsob sledování televizních kanálů. Řada lidí sleduje filmy online. Je zcela běžné, že si každý člen domácnosti pouští v tu samou chvíli jiný film. Právě to jsou dnes největší toky dat, které přes internet přenášíme. Sledujeme HBO, Netflix, ale i naše české či jiné zahraniční kanály. Máme přístup ke sportovním přenosům i k hudbě online. A aby vše běželo, jak má, potřebujeme spolehlivé a dostatečně rychlé připojení k internetu.

V rámci Středočeského kraje poskytuje zajímavé připojení k internetu ForteNET. Firma má k dispozici připojení pomocí optické sítě, a to v lokalitách Praha (část kolem Prahy 9), Zlonín, Předboj, Postřižín, Polerady a Odolena voda. Síť se však neustále rozšiřuje. Poskytovatel internetu nabízí kabelové připojení i bezdrátové připojení.

Službu vysokorychlostního internetu získáváte i s internetovou televizí

Většinu svých tarifů nabízí poskytovatel internetu, firma ForteNET, rovnou s internetovou televizí, tedy s IPTV. K dispozici jsou různé balíčky – Start (86 kanálů, z toho 56 v HD kvalitě), Start+Basic (142 kanálů, z toho 88 kanálů v HD kvalitě) a Start+Maxi+HBO (176 kanálů, z toho 112 v HD, včetně HBO, HBO 2 a HBO 3).

Za málo peněz hodně muziky, a nejen té

Standardní cenové balíčky internetového připojení začínají od 399 Kč za balíček Forte 200 (download 100 Mbit/s, upload 100 Mbit/s). Ještě rychlejší připojení v balíčku Forte 400 (download 200 Mbit/s, upload 200 Mbit/s) je teď dokonce se slevou, za pouhých 200 Kč. Nejrychlejším balíčkem je Forte 1000 (download 500 Mbit/s, upload 500 Mbit/s). Společnost se může pochlubit 15 lety praxe v oboru a 99,97% stabilitou sítě.

 

Rate this post

Zanechat odpověď