Internet

Rádi byste svou firmu řídili odkudkoliv? Máte možnost

 

Vést firmu odkudkoli, třeba z vašeho letního apartmánu na Kanárských ostrovech, to je zřejmě snem každého podnikatele. Přitom to vůbec není tak těžké, jak se na první pohled může zdát. 

S chytrým telefonem, tabletem či stolním počítačem a připojením na internet v současné době můžete téměř cokoliv. I prakticky z kteréhokoliv místa planety pracovat s firemními programy a daty. Klíčem k této svobodě je, jak pro začínající podnikatele, tak i zavedené firmy a organizace, hostovaná služba iPodnik. K tomu, abyste mohli využívat jejích předností, stačí jediné – nahradit zastaralou infrastrukturu moderním řešením na soukromém cloudu platformy Microsoft.

Bezpečí, integrita a zisk

Hlavní přednosti hostované služby iPodnik lze shrnout do třech pojmů, kterými jsou bezpečí, integrita a zisk vaší firmy. Přímo na dosah ruky budete mít IT zázemí, které si doposavad mohly dovolit jen velké zavedené společnosti. Uspoříte za provoz vlastního softwaru a hardwaru stejně jako za honoráře specialistům. A celkově zrychlíte komunikaci s vašimi zaměstnanci. To jednoznačně jsou samá pozitiva, nemyslíte?

Základem je přehlednost a informovanost

Základem bezproblémového fungování každé firmy je přehlednost a sdílení důležitých informací se všemi zainteresovanými. To mimo jiné umožňuje služba Office 365. To je totiž doslova to, co nabízí. Výměnu a sdílení informací, ať již se jedná o kontakty na vaše partnery a klienty, nebo o přehled veškerých schůzek a úkolů, jež máte před sebou. Vše samozřejmě bezpečně zálohované a dostupné všem, kteří k těmto informacím mají oprávněný přístup.

Profesionálně vedené účetnictví

IPodnik však nabízí mnohem víc. Profesionálně vedené a maximálně přehledné pod jeho křídly bude i vaše účetnictví. O to se postará ekonomický systém Pohoda, v rámci kterého budete mít zajištěno jak samotné ukládání, tak i archivaci veškerých vašich ekonomických výstupů v podobě faktur, objednávek a dalších dokumentů, zkrátka daňové účetnictví online se vším všudy.

Maximální spolehlivost

Na systém se navíc můžete stoprocentně spolehnout. Jeho technická podpora totiž pracuje 24 hodin a 7 dní v týdnu. I samotné napojení na iPodnik je snadné. Prakticky vám postačí již zmíněné internetové připojení a stolní počítač, tablet nebo chytrý mobilní telefon.

Za zkoušku nic nedáte

Službu si navíc máte možnost zdarma vyzkoušet. Stačí otevřít stránky ipodnik.cz (web mimochodem nedávno získal v prestižní soutěži WebTop100 ocenění za nejlepší web v oblasti IT), srolovat zhruba do poloviny hlavní stránky a kliknout na odkaz Chcete si vyzkoušet iPodnik? Poté vyplníte pár základních údajů, zaškrtnete, o jaké služby konkrétně máte zájem, ať již se jedná o hostování Pohody, Office365, Power BI, Sharepoint, kancelář v cloudu, email s kalendářem atd. a záhy po odeslání formuláře obdržíte program na zkoušku. Budete si tak moci vyzkoušet, jak hosting vypadá v reálu.

Rate this post

Zanechat odpověď