Internet

Nejdiskrétnější sexshop aneb jaké všechny informace o vás weby sbírají

Každý sexshop se bude tvářit, že je diskrétní. Skutečnost však bývá jiná. Některé si snad ani neuvědomují, čím svým zákazníkům škodí, další moc dobře vědí, ale kvůli vlastnímu profitu nejsou ochotní s tím nic dělat. Výjimkou mezi nimi je nejdiskrétnější eshop Sexio.cz.

Pokud si budete vybírat erotické pomůcky, zřejmě nebudete toužit po tom, aby sousedka věděla, co je v tom balíku, který vám přivezla pošta. Také by vám pravděpodobně nebylo milé, kdyby se vám ještě tři týdny poté na různých reklamách všude po internetu objevovaly anální kolíky… Bohužel, s tímto se někdy setkáte.

Neoznačená zásilka je samozřejmost, chtějte víc

Chovat se diskrétně ve fyzickém světě není složité. Sexshopy posílají erotické pomůcky v neoznačených krabicích, takže pouze příjemce se dozví, co je uvnitř. Ve světe internetu se však věci mají jinak. Mnohé online sexshopy vesele rozdávají údaje o svých klientech srovnávačům zboží, sociálním sítím či jiným webům. Jak jen je to možné?

Na tohle si dejte pozor:

Srovnávače zboží a katalogy produktů – Když se e-shop zaregistruje do nějakého srovnávače, pravděpodobně mu to přivede více zákazníků. Bude však muset srovnávači či katalogu předávat informace o svých produktech, zákaznících a o tom, co u něj zákazníci nakupují.

Odkazy na cizí weby – V rámci linkbuildingu se někdy jen tak vyměňují odkazy. Když ovšem přejdete na jinou stránku, odešle se cizímu webu i adresa stránky, z níž přicházíte, a také cookies. Skutečně chcete, aby někdo věděl, že jste si prohlíželi produkty v sexshopu?

Tlačítka ze sociálních sítí – Tlačítko „Sdílet“ či „To se mi líbí“ je poměrně mocné. Sociální sítě totiž přes tento prvek umístěný na webové stránce získávají informace o tom, co si zrovna prohlížíte. Jistě jste se už někdy zamysleli, jak může sakra ten Facebook vědět, co si na internetu prohlížíte, když jste to ani neoznačili „To se mi líbí“?

Nakupujte tam, kde se o vaše údaje starají

Teď už víte, že chcete-li si být jistí bezpečností svých údajů, potřebujete zkoumat více než jen SSL šifrování. Až budete hledat erotické hračky, vzpomeňte si na Sexio.cz. Tam můžete sortiment prozkoumat naprosto anonymně.

5/5 - (1 vote)

Zanechat odpověď