Internet

US Open začíná – sledujte jej online

27. srpna propukne poslední grandslamový tenisový turnaj sezóny. Až do 9. září budeme mít příležitost sledovat klání nejlepších světových i českých tenistů ve dvouhrách i čtyřhrách. Kde ale najdeme nejlepší a nejrychlejší informace?

Každý, kdo miluje tenis, si US Open nemůže nechat ujít. To letošní je navíc spojeno s rekordními odměnami pro hráče, a tak jde ještě o více než jindy. Hráčům se celkově rozdělí až 53 milionů dolarů. Dokonce za prohru v prvním kole získá hráč přes milion korun. Vítěz dvouhry si odnese 3,8 milionu dolarů, finalista 1,85 milionu dolarů a třeba semifinalisté 925 000 dolarů. Nižší, ale stále zajímavé, jsou výhry ve čtyřhře. Vítěz získává 700 000 dolarů, finalista 350 000 dolarů a semifinalista 166 000 dolarů.

Sázky vedou Novak Djokovič a Serena Willliams

Zajímavé je sledovat rovněž kurzy na vítěze US Open. Pohyby sázkových kurzů v tenise lze mapovat na stránkách https://www.livekurzy.cz/tenis/Co je na aktuálních sázkách nejzajímavější? Jde především o Karolínu Plíškovou, jíž se v turnajích rovněž hodně věří, protože nechybí mezi favoritkami turnaje.

US Open 2018, program i výsledky na jednom místě

Loňským vítězem mezi muži byl Rafael Nadal. V ženském turnaji zvítězila Sloane Stephens. Jak to dopadne letos? Kompletní program US Open, výsledky, živé přenosy a aktuální informace k akci  máte možnost sledovat na jednom místě – na portálu Betarena.cz.

Kromě aktuálních informací na Betarena.cz nechybí ani úplné přehledy vítězů minulých ročníků turnaje, kompletní informace a výsledky českých tenistů na loňském US Open ve dvouhře i čtyřhře, zprávy z kvalifikace i ze zápasů.

Nezapomeňte se na webu registrovat, abyste mohli aktuální události na kurtech a výsledky zápasů českých i světových tenistů komentovat, a stali se tak součástí tenisové komunity na Betarena.

 

Rate this post

Zanechat odpověď