Internet

Padl neuvěřitelný jackpot 2 miliardy dolarů

To, co se nedávno stalo by si nikdo netroufal sázet. Padl neuvěřitelný jackpot ve výši více než dvou miliard dolarů v americké Kalifornii. Zlomil tak i jeden z dávných rekordů. Výherce nyní patří k nejbohatším lidem na planetě.

I příběh dnešního šťastlivce je důkaz, že zázraky se někdy dějí. A ne ledajaké. Majitel výherního tiketu z Los Angeles, americký stát Kalifornie, bude na tento moment do smrti pamatovat. Stal se tak výhercem přímo dechberoucí částky. Jedná se o jackpotovou výhru ve výši 2,04 miliard dolarů v loterii Powerball.

Zabojujte o velkou výhru v loterii

Kdo z nás by netoužil vyhrát takovou zázračnou částku. Určitě by většině z nás postačilo i zlomek z tohoto rekordního jackpotu. Nejpopulárnější možností, jak o takovou částku zabojovat je online loterie. I když se výhry nepohybují v miliardách ani ve stovkách milionů, o několik těch milionů si přece jen hraje každý měsíc.

Loterie má ve své podstatě jednoduchá pravidla. Samozřejmě jsou zde jisté rozdíly mezi hrami, ale pointa zůstává stejná. Natipujete několik čísel z jednoho souboru čísel, natipujete další číslo(a) z bonusové hry a počkáte na losování.

Populární Eurojackpot i pro začátečníky

Pokud jste ještě nikdy nezkoušeli loterii a chcete začít, můžeme vám všemi pěti doporučit Eurojackpot. Jedná se o klasickou powerbalovou loterii, velmi oblíbenou v evropských zemích. Hlavní výhrou je částka o velikosti 120 milionů eur. Rozhodně neplatí, že by částku získal pouze jeden výherce. I s trochou štěstí můžete zabojovat o skromnější odměnu.

Tiket v eurojackpotové loterii si můžete podat buď osobně, nebo přes SMS zprávu. Pokud se rozhodne uplatnit online způsob, k dispozici máte možnost vyklikat si čísla náhodným generátorem, který veškerou těžkou práci vykoná za vás. Celkově si vybíráte nejprve 5 čísel z prvního souboru 50 čísel, následně 2 čísla z druhého souboru 12 čísel. Poté, co jste podali vaše čísla, počkáte na losování, které se koná dvakrát týdně, a to v úterý a pátek.

Zkuste štěstí s jackpotem

            K nepříliš konzervativním způsobem patří pokusit se zdolat nějakou z jackpotových výher v online kasinu. Výhry se hoc nepohybují v takových závratných částkách, za to mnohem častěji padají. Existuje hned několik druhů jackpotů a pokud bychom je chtěli všechny dopodrobna popsat, potřebovali bychom na to zvláště článek.

            My se speciálně zaměříme na progresivní jackpoty, které nabízejí některá česká kasina. Detašovány bývají pouze na online automaty. Fungují na principu, že každým zatočením se část ze vsazené částky přesune do jackpotové výhry, čímž se neustále zvyšuje. Samozřejmě do doby, než ho někdo vyhraje. Teprve nedávno jsme byli svědky, jak si výherce vytočil Mega Jackpot ve výši 1,6 milionu eur.

            Je pochopitelné, že čas od času se objeví lidé, na které se jednoduše štěstí nalepí a podaří se jim vyhrát. Výhra může mít různé podoby a výšky – od malých či po dech-beroucí částky. V první řadě se vždy snažte při hře zabavit a výhra už přijde časem sama.

Rate this post

Zanechat odpověď