Internet

5 důvodů, proč si objednat virtuální sídlo

 

Podle zákona musí mít každá společnost zapsané v obchodním rejstříku sídlo. Pokud podnikáte v oboru, v němž nepotřebujete skutečnou kancelář, neboť veškerou práci odvedete z pohodlí svého domova, využijte službu zvanou virtuální kancelář.

Virtuální kancelář je v podstatě levnější alternativa k fyzickým kancelářským prostorům. Poskytovatel virtuálního sídla poskytne zákazníkovi většinou lukrativní adresu za přijatelnou cenu. Podívejte se na pět důvodů, proč byste měli virtuální sídlo firmy využít i vy.

1. Ušetříte peníze

Pokud jste si už zjišťovali, kolik vyjde taková kancelář někde na okraji velkého města, zřejmě jste se nestačili divit, jaké částky realitní kanceláře požadovaly. V centru metropole se potom ceny šplhají ještě výš. Jestliže však prahnete po lukrativní adrese, nicméně nemáte desítky tisíc korun na její pronájem, virtuální sídlo vám splní sen. Zaplatíte pouze několik stovek, a přitom se vám na vizitce bude vyjímat exkluzivní adresa.

2. Dobrá image

Obchodní partneři se většinou zaměřují na to, kde vaše společnost sídlí. Podle mnohých jsou firmy mající sídlo v hlavním městě prestižnější. V očích obchodních partnerů tak budete působit důvěryhodněji.

3. Poštovní služby

Poskytovatel virtuálního sídla vám nabídne také poštovní služby. Veškerou poštu, která vám přijde, vám bude přeposílat třeba domů. Dokonce vás upozorní na příchozí korespondenci e-mailem anebo skrze telefon.

4. Pomoc s administrativou

Dále vám společnost nabízející virtuální kancelář pomůže s administrativou, a tak si nemusíte platit stálou asistentku či sekretářku.

5. Zasedací místnost pro jednání s klienty

Závěrem je nezbytné podotknout, že se vám poskytovatel neobrátí zády, pokud potřebujete zasedací místnost pro jednání s klienty. Krátkodobě si totiž v dané nemovitosti, kde máte napsané sídlo, můžete pronajmout kancelář či zasedací místnost.

S nabídkou služeb budete vskutku spokojení. Mnohdy vám daná firma ještě nabídne založení s.r.o., tudíž se nemusíte vůbec o nic starat. Pouze přijdete a podnikáte.

Rate this post

Zanechat odpověď