Počítače

Elektronické licence PC her za skvělé ceny

Určitě to znáte. Chcete si třeba dnes večer zahrát hru, ale bohužel ji nemáte. Nechcete však čekat na objednání, kdy vám krabici, kterou ani nepotřebujete, přivezou a následně budete moci hru nainstalovat. Pro tyto problémy je tady řešení v podobě elektronické distribuce těchto PC her.

PC hry se dlouhá léta distribuovali skrz krabicové boxy, ve kterém bylo CD, DVD nebo Blue-ray, které jste strčili do mechaniky a čekali, než se hra nainstaluje. V moderní době však existuje způsob, jak lze aktivovat hru na daných platformách, jako je například STEAM, Origin, Epic Games a hrát hru kdekoliv.

Elektronickou licenci hry si totiž přiřadíte ke svému účtu na dané platformě. Vy pak můžete hru hrát kdekoliv a na jakýmkoliv PC, avšak pouze 1 současně, protože musíte být přihlášení do svého účtu. Hru si pak stáhnete a nainstalujete. Jedná se o velmi jednoduchý, rychlý a zároveň bezpečný způsob nákupu.

Herní série

K dispozici máme třeba herní sérií The Sims, kde jsou veškerá DLC pro The sims 4 nebo The Sims 3. Dále určitě nesmíme opomenout zmínit skvělou herní sérií GTA, ve které je otevřený svět plné zloby.

Pokud si však chcete zazávodit, tak doporučujeme herní sérií Need for Speed. Pokud si však chcete zastřílet, tak Call of Duty.

 

Krom toho, že prodáváme elektronickou distribuci PC her, tak píšeme i blog, kde vlastně informuje o jednotlivých očekávaných hrách a přidáváme videa.

Hry na PC jsou velmi oblíbené, a to i právě díky jednoduchému ovládání, na které je spousta lidí zvyklá. Ovladač je sice dobrý, ale klávesnice + myš je podle většiny hráčů ten nejlepší způsob. V minulých letech byly PC hry docela v ohrožení. Důvodem byla vysoká krádež těchto her a hry neměly takto propracované ochranné prvky.

Pozor na warez. V dnešní době to opravdu není výhra.

Zároveň v dnešní době je ve spoustě takových cracknutých hrách virus, který dokáže otevřít zadní vrátka do vašeho Windows a špehovat vás. Pokud se tedy přihlašujete do bankovnictví, emailu či jinam, tak je váš systém ve velkém ohrožení.

5/5 - (1 vote)

Zanechat odpověď