Elektronika

Domácí filmové projektory BenQ se standardem Rec. 709

Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a přední světový výrobce DLP projektorů, představuje domácí projektor BenQ W1110 a modely BenQ W2000 a BenQ W3000 vylepšené o technologie BenQ dosahující standardu Rec. 709 HDTV pro ostrý obraz s kvalitními barvami ve vysokém rozlišení.

Optimalizovaný optický systém nových projektorů nabízí detailní velkoformátovou reprodukci a pokročilé funkce pro úpravu obrazu, jako jsou Lens Shift, boční projekce, projekce na krátkou vzdálenost (Short Throw) a velký zoom. Samozřejmostí je přívětivé uživatelské rozhraní či možnost volitelného Full HD bezdrátového připojení.

Šestirychlostní RGBRGB barevné kolečko přináší standard Rec. 709

Díky novým projektorům BenQ W2000 a BenQ W3000 si mohou nyní i domácí uživatelé vyzkoušet špičkovou obrazovou kvalitu dle mezinárodního HDTV standardu Rec. 709. Přesná reprodukce filmových barev v původní kvalitě je možná díky specifickému návrhu konstrukce, optimalizaci softwaru a přesné kalibraci 6rychlostního RGBRGB barevného kolečka s jemně vyladěným povrchem a barevnými segmenty.

Vysoký kontrast a ostrý obraz

Domácí projektory BenQ disponují věrným obrazovým výkonem s vysokým ANSI kontrastním poměrem, který výrazně převyšuje kontrast projektorů bez technologie DLP. Nabízí skutečný plný obrazový výkon pozvednutím světelných úrovní v každém jednotlivém bodu pro velmi detailní vykreslení grafiky.

Technologie BenQ CinemaMaster zdokonaluje podání obrazu a zvuku

Nově jsou domácí projektory BenQ vybaveny technologií CinemaMaster zdokonalující obrazovou i zvukovou reprodukci a doplňující tak stávající renomovanou kalibraci ISFccc. Mezi nové funkce projektoru W3000 patří Motion Enhancer, Color Enhancer, Pixel Enhancer a Flesh Tone Enhancer. Nový revoluční audio systém je vybaven reproduktory zasazenými do rezonančních zvukových komor a funkcí BenQ CinemaMaster Audio Enhancer od společnosti MaxxAudio. Tento výkonný mechanizmus na vylepšení digitálního zvuku využívá stejné algoritmy společnosti Waves, jako filmová studia v Hollywoodu na zvýšení intenzity basů a výšek.

Elegantní a opět tišší

Harmonická kombinace zlaté a stříbrné barvy spolu s elegantními křivkami přináší v podobě modelů BenQ W1110 a BenQ W2000 do domácnosti estetický a stylový doplněk. Zároveň došlo k úpravě proudění vzduchu a architektury ventilátoru, která vedla ke snížení provozní hlučnosti na 27dBA, což je výrazně lepší hodnota, než 30dBA u modelu BenQ W1070 předchozí generace.

Rychlá a bezproblémová instalace

Vestavěné funkce projektorů umožňují jejich snadnou instalaci v prostoru. Ze vzdálenosti 2,5 m je možno promítnout díky funkci Short-Throw až 100palcový obraz. Následnou úpravu obrazu zajistí velký optický zoom a pohyblivá čočka s funkcí Lens-Shift pro vertikální posun. Umístění do jiné horizontální polohy lze v případě modelu BenQ W3000 realizovat díky H/V posunu objektivu. BenQ W2000 a BenQ W3000 umožňují také boční projekci s korekcí lichoběžníkového zkreslení.

Gallery_PJT_W2000_0001image

Bezdrátová sada Wireless Full HD kit

Volitelná sada Wireless Full HD kit umožňuje přenášet bezdrátově nekomprimovaný 3D Full HD obraz do projektoru na vzdálenost až 30 m s nízkou odezvou díky dynamickému výběru frekvence.

Cena a dostupnost

Projektor BenQ W1110 je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 24 990 Kč s DPH pro Českou republiku a 899 euro s DPH na Slovensku.

Projektor BenQ W2000 je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 29 990 Kč s DPH pro Českou republiku a 1099 euro s DPH na Slovensku.

Projektor BenQ W3000 je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 39 990 Kč s DPH pro Českou republiku a 1499 euro s DPH na Slovensku.

Volitelný Wireless Full HD Kit lze dokoupit za 8999 Kč s DPH, resp. 329 euro s DPH.

Pro více informací navštivte www.BenQ.cz

O společnosti BenQ Corporation

BenQ Corporation, přední světový dodavatel inovativních řešení a technologií, byla založena s dlouhodobou vizí „Přinášet potěšení a kvalitu do života“ („Bringing Enjoyment and Quality to Life“). Jejím cílem je zlepšovat a obohacovat všechny aspekty života uživatelů. Zaměřuje se proto na věci, na kterých dnes lidem nejvíce záleží – životní styl, podnikání, péče o zdraví a vzdělání, to vše s vidinou umožnit lidem lépe žít, být efektivnější, zdravější a vzdělanější. Široké portfolio nabízených produktů zahrnuje digitální projektory, monitory, interaktivní velkoformátové displeje, mobilní telefony, reproduktory, digitální fotoaparáty, kamery, mobilní výpočetní zařízení a osvětlení. V duchu motta “Protože na tom záleží”.

Gallery_PJT_W1110_001image

O skupině BenQ Group

BenQ Group je dynamická skupina s ročním obratem přes 20 miliard dolarů. Skládá se z více než 15 nezávislých společností, působících ve 30 zemí světa napříč odvětvími. Celkový počet zaměstnanců přesahuje 100 000. Každá jednotlivá společnost je uznávaným lídrem ve svém oboru, přispívajícím k rozsáhlým zdrojům, výzkumu, vývoji a síle celku. Díky oborové specializaci každé společnosti pokrývající celou škálu produktů napříč odvětvími, disponuje BenQ Group velmi výkonným řetězcem s bezkonkurenční schopností dodávek kritických komponent a řešení světové úrovně v těchto oblastech: TFT-LCD, zelená energie, šetrné chemické prostředky a pokročilé materiály, osvětlení, návrhy integrovaných obvodů, přesné lékařské přístroje a vybavení, systémová integrace, vlastní značkové produkty a služby. BenQ Group se zavázala k ziskovému a udržitelnému podnikání, které sdílí její dlouhodobou vizi „Přinášet potěšení a kvalitu do života“ („Bringing Enjoyment and Quality to Life”).

Mezi společnosti BenQ Group patří: BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (přední světový výrobce velkoplošných TFT-LCD panelů), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ ESCO Corp., BenQ Materials Corp., BenQ Guru Corp., BenQ Medical Center, BenQ Medical Technology Corp., BriView Co., Ltd., Daxin Materials Corp., Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., Lextar Electronics Corp. a Raydium Semiconductor Corp.

Rate this post

Zanechat odpověď