Internet

Jaké výhody získáte používáním softwaru na míru?

V současné době se firmy bez použití informačních technologií a kvalitního softwaru obejdou jen stěží. Informační technologie se totiž během posledních let dočkaly velkého vývoje i rozšíření do mnoha oborů. Firmy mají na výběr v podstatě ze dvou možností. Používat běžný komerční software anebo zvolit vývoj softwaru na míru. Právě druhá varianta nachází oblibu u stále více firem.

Širší automatizace firemních procesů

Výhodou softwaru na míru oproti běžnému komerčnímu softwaru je daleko lepší a širší automatizace firemních procesů. Komerční software je většinou úzce zaměřený pouze na omezené množství procesů. Kdežto software na míru si dokáže poradit s daleko větším množstvím procesů, včetně náročných a složitých úkolů. K tomu si dokáže poradit i s procesy, na které není komerční software přizpůsoben.

Lepší přizpůsobení

Jak již samotný název napovídá, software na míru je přizpůsoben požadavkům konkrétní firmy. Díky tomu tak bude software na míru daleko efektivnější než by tomu bylo v případě využití komerčního softwaru. Snahou komerčního softwaru je nabídnout co nejvíce funkcí všem firmám, což logicky přináší i nevýhodu, jelikož je zřejmé, že nemůže dokonale sloužit jakémukoliv oboru. To však neplatí v případě softwaru na míru, který je vytvořen přímo pro vaši firmu.

Na koho se obrátit?

Rádi byste využili software na míru i ve své vlastní firmě? Software na míru si můžete nechat vytvořit od společnosti Memos, která působí na českém i zahraničním trhu již více než 15 let. Tato společnost disponuje zkušeným týmem odborníků, kteří dokáží navrhnout konkrétní IT řešení i vaší firmě. Již od začátku vývoje softwaru budete bráni jako součást týmu a budete mít možnost ovlivňovat a testovat výsledné řešení softwaru.

Více informací získáte na webu společnosti Memos.

Rate this post

Zanechat odpověď