Internet

Neomezená síla internetu

Zapomeňte na pomalou rychlost internetu a okuste, jak vypadá jeho pravá síla. Wifi internet Praha 4 přichází s novou atraktivní nabídkou, s níž je schopný pokrýt až 95 % celé Prahy. Již uběhlo 12 let od založení firmy, a proto společnost disponuje na trhu svými zkušenostmi. Zákazníci nejsou omezováni žádnými zbytečnými pravidly, jednoduše si mohou užívat internetové komunikace za pevně stanovené ceny bez skrytých poplatků.

Výhody společnosti

S pořízením tarifu z exkluzivní nabídky společnosti čeká na veškerou klientelu řada lákavých výhod. Pro maximální spokojenost zákazníka se totiž firma rozhodla všechny pořizovací náklady proplatit. Internet Praha 4 se zásadně vyhýbá jednorázovým poplatkům, a dokonce nabízí u vybraných tarifů instalaci WIFI routeru, se kterým klient zažije spoustu zábavy vytvářením své vlastní bezdrátové sítě pro libovolný počet uživatelů.

Technická podpora na špičkové úrovni

Poskytovatel internetu na Praze 4 si zakládá na profesionálním jednání se zákazníkem, kterého docílí na základě individuálního a férového přístupu. Další nespornou výhodu utváří skutečnost, že firma poskytuje výhodné nabídky pro domácnosti i firmy, pro něž má vytvořené speciální tarify. V případě zájmu o užitečné informace nejen ohledně tarifů se klient může kdykoliv obrátit na pohotovou technickou podporu, jež je k dispozici 24 hodin denně.

Ověření dostupnosti

Přemýšlíte nad určitými tarify a nevíte si rady, zda dostupnost zasahuje až k vašemu domu? Právě pro takové případy společnost založila bezplatné ověření dostupnosti pro každého, koho by lákala jistota daného připojení. Pro získaní této zaručenosti stačí vyplnit krátký formulář, který je dostupný na originálních internetových stránkách společnosti. Tato služba je poskytována se zárukou bezpečného uchování zadaných osobních údajů.

Rate this post

Zanechat odpověď