Mobilní telefony

Jaké Apple příslušenství 100% potřebujete?

Máte doma jedno, nebo dokonce několik jablečných zařízení? Pak zřejmě víte, jak drahé je originální příslušenství k nim. Bez příslušenství se přitom obejdete pouze těžko. Jaké konkrétně potřebujete a kde ho pořídit za dobrou cenu?

Ne vždy je nutné kupovat originální Apple příslušenství, i výrobky jiných značek mohou být vysoce kvalitní a zároveň, což je důležité, cenově dostupné. Pojďme se na ně podívat.

Bez čeho se neobejde majitel iPhonu?

Mezi nezbytné Apple příslušenství pro iPhone patří každopádně ochranné sklo a kryt či pouzdro na telefon. Tak drahý telefon, jako je iPhone, se opravdu nevyplatí nosit bez jakékoliv ochrany. Pravděpodobně budete potřebovat i sluchátka, protože nové modely jsou dodávány bez nich. Rozhodně využijete náhradní kabel nebo nabíječku, ať si pořád nemusíte přenášet jednu z práce domů a naopak. Vhod vám může přijít i powerbanka.

Co si pořídit pro Apple Watch?

K Apple Watch si budete chtít pořídit zřejmě především řemínky. Volbou různých řemínků je možné Apple Watch proměnit ve sportovní hodinky, nebo naopak elegantní módní doplněk vhodný i ke společenskému outfitu.

I na Apple Watch se dají pořídit ochranné kryty či sklíčka. Výhoda krytu oproti sklu je, že chrání nejen displej, ale i boky.

Pro váš iPad

Majitelé iPadů budou shánět podobné Apple příslušenství jako majitelé iPhonů, tedy nabíjecí kabely, sluchátka a obaly. Dobrou volbou jsou kryty s Bluetooth klávesnicí, s tímto vybavením svůj iPad proměníte na takový malý notebook. A když už jsme u notebooků, i MacBook se dá chránit ochranným pouzdrem, gumovým, které má otvory na všechny konektory.

Vše výše jmenované, ale také náhradní díly, držáky a stojany, reproduktory, bezdrátové nabíječky a řadu dalšího Apple příslušenství zakoupíte v e-shopu AppleKing.cz. Za dobré ceny a s rychlou dobou dodání. Doplňky pro všechna vaše Apple zařízení zde pořídíte na jednom místě.

Rate this post

Zanechat odpověď