Internet

Webové stránky za hubičku

Víte, co se říká? Že kdo dnes není na síti, jako by nebyl. Bez webových stránek se v současné době neobejde téměř žádné podnikání. Zákazník potřebuje základní informace. A ty často hledá na internetu.

Služby profesionálního webdesignera nebývají levnou záležitostí. Hodně začínajících podnikatelů na ně jednoduše nemá. Proto své služby nabízejí třeba prostřednictvím Facebooku. A to bohužel nepůsobí moc profesionálně. Na trh se už ale dostala pomůcka, jejímž prostřednictvím si webové stránky můžete vyrobit sami. Profesionální webové stránky tak můžete mít doslova za hubičku.

Jednoduchá tvorba webových stránek

Nemalé peníze vydané za služby profesionálního webdesignera vám ušetří na saywebpage.com/cs. Stačí otevřít tyto stránky, projít si jednotlivé záložky a pomalu si začnete dělat obrázek o tom, jak to celé funguje. A jak i taková záležitost, jako je tvorba webových stránek, může být jednoduchá.

V kůži webdesignera

Nejdříve absolvujete klasický proces registrace, při kterém také získáte přihlašovací údaje. A pak už se budete moci vžít do kůže webdesignera. Klikněte na odkaz šablony, kde získáte představu, jak by vaše stránky mohly vypadat. Fantazii se ale meze nekladou, pokud si na to troufáte, můžete si vytvořit šablonu vlastní. Když se vám nějaká šablona zalíbí, jednoduše postupujte podle zadaných instrukcí. Šablony jsou opravdu velmi přehledně zpracovány, ihned uvidíte, kam budete umísťovat nadpisy, texty a fotografie.

Optimalizace pro mobily i tablety

Stránky editujete rychle a bez předchozí znalosti programování. A to vše s minimalizací kódů a datových zdrojů. Výsledkem tak bude rychlé načítání stránek, ale i dobrý uživatelský dojem. Vaše stránky samozřejmě budou optimalizované i pro mobilní telefony a tablety.

Pozor na fotografie

Součástí většiny webových stránek bývají fotografie. Doporučujeme mít předem ošetřena autorská práva. V žádném případě na své stránky nepoužívejte fotografie stažené z internetu, mohli byste se vystavit riziku žaloby.

Vyzkoušejte si stránky zdarma

Pokud hledáte levné webové stránky, jste zkrátka na správné adrese. Nezdráhejte se proto je vyzkoušet ZDARMA. Je to jednoduché a vzrušující zároveň. Jsme si jisti, že vaše práce bude srovnatelná s prací profesionálního webdesignera.

 

Rate this post

Zanechat odpověď