Internet

Přečtěte si první blog psaný umělou inteligencí

Scénáře, kdy umělá inteligence převezme vládu nad světem, nechme sci-fi filmům. Jedno je ale jisté. AI je čím dál schopnější a v mnohých úkonech nás už dokáže nahradit. Brzy dost možná vezme práci copywriterům.

O autoregresivním jazykovém modelu GPT3 od OpenAI, neziskové organizace spoluzaložené Elonem Muskem, jste pravděpodobně již slyšeli. V posledních měsících proběhla médii opravdu spousta článků s touto tématikou. GPT3 je totiž významným milníkem, který může ovlivnit i váš obor podnikání.

AI mluví česky a odpoví vám, na co se jí zeptáte

Licenci k základnímu modelu má společnost Microsoft, avšak všichni na celém světě mohou používat veřejně dostupné API. I vy tedy můžete umělé inteligenci položit nějakou otázku. Klidně v češtině, mluví různými jazyky. Stačí správně položit otázku.

Chcete-li se přesvědit o kvalitě českého textu, pročtěte si první český blog psaný AI.

Model GPT3 byl trénován na obrovské spoustě dat z internetu. Umí produkovat nejen text, ale i zdrojový kód, básně a příběhy. Dále zvládá překládat, tvořit shrnutí textu i vytvářet grafické obrázky. To všechno z něj dělá ideálního pomocníka pro marketing a PR.

AI místo vašeho copywritera

Tvorba textů je stěžejní částí internetového marketingu. Potřebujete originální popisky produktů, čtivé newslettery, lákavé texty příspěvků na Facebook, zajímavé články na firemní blog, krátké a výstižné texty PPC reklam. Tohle všechno místo copywritera může psát AI. Stačí jí dobře položit dotaz. Zároveň vám může pomoci vymýšlet témata příspěvků na sociální sítě a zvládne zhotovit i grafiku. Jak?

Pokud chcete ušetřit čas i peníze pomocí AI, ale nemáte tušení, jak jazykový model GPT3 správně využívat, spojte se s profesionály z PISALEK(AI). Úvodní konzultace je zdarma a vězte, že i když za jejich služby zaplatíte, oproti nákladům na copywritera a grafika, případně ještě správce sociální sítí rozhodně ušetříte.

Rate this post

Zanechat odpověď