Internet

Jak si založit flexibilní a cenově přijatelný e-shop? Vsaďte na řešení s úpravami Upgates

Moderní doba přímo vybízí k podnikání v oblasti online obchodů. Zákazníci si v posledních letech zvykli na nákupy z pohodlí domova, přičemž tento trend s námi již zůstane navždy. Pokud tedy sympatizujete se založením e-shopu či už jeden vlastníte, je správný čas se do toho pořádně opřít. Jak dosáhnout nejlepšího výsledku?

Trik je v individuálním přístupu

Zlaté pravidlo fungujícího e-shopu je rozhodně neobvyklý přístup k poskytovaným službám. Ve světě rozvíjející se konkurence se zkrátka musíte něčím pozitivně odlišit. Díky tomu si vás totiž zákazníci v moři možností všimnou a rozhodnou se pro vás. Zaměřte se na vaše silné stránky a vložte je do svého podnikání.

Tomu uzpůsobte i platformu, na níž bude váš e-shop běžet. Mnoho platforem totiž nenabízí téměř žádné možnosti individualizace, čímž vám brání v možnosti zazářit. Jestli hledáte kvalitní řešení s pestrou škálou možností, zaměřte se platformu Upgates. Ta kraluje mezi ostatními platformami právě díky své jednoduše proveditelné variabilitě.

Pohrajte si s každou oblastí vašeho obchodu

Skvělou funkcí je konkrétně u Upgates možnost nastavit si řadu funkcí a především vzhled doslova na míru. Upgates totiž, přestože se jedná o pronajímaní řešení, jako třeba Shoptet nebo Eshop-rychle nebo Webareal, tak na rozdíl od těchto platforem umožňuje majiteli eshopu přístup do zdrojových kódů šablony webu. Grafické úpravy Upgates na míru jsou tak velikou konkurenční výhodou.

K úpravám potřebujete jen znalost CSS, HTML, JS a šablonového systému, případně si můžete za rozumné peníze schopného kodéra z nabídka specialistů, kteří se na úpravy eshopů na Upgates zaměřují, jako například ostravsko studio Webklient. Těšit se budete moci také z množství individuálních úprav každé oblasti vašich stránek. Stejně tak je benefitem snadné napojení na všechny kanály (Google ads, Zboží, Heureka, Sklik a tak dále) a intuitivní použití marketingových nástrojů.

Vyškolení programátoři z Webklient se vám na Upgates nebudou bát provést ani jakékoliv vaše speciální přání, ať se bude jednat naprosto o libovolnou oblast. Provoz eshopu na Upgates se tak stane skutečnou radostí. S volbou této platformy snadno pozvednete své eshopové podnikání na vyšší level.

Rate this post

Zanechat odpověď