Počítače

Online kurzy jsou v kurzu

Celoživotní vzdělávání je cesta, jak zvýšit svou hodnotu na trhu práce, udržet své dovednosti a znalosti aktuální a přiučit se něčemu, co je pro vaše povolání nebo koníčky doopravdy užitečné. Vzdělávání nekončí absolvováním střední nebo vysoké školy. A jaký je nejjednodušší způsob, jak získat nové dovednosti v dnešní době? Je to výuka online.

Nepřeberné množství online školení

Na online portálu VímVíc.cz si můžete zvolit kurz z široké nabídky odvětví a v cenové relaci od kurzů zdarma přes ty za pár stovek až po školení v cenovém řádu nízkých tisíců. Něco se přiučit můžete v oblasti jazyků, financí, nebo vám kurz může nahradit kouče, co se týče podnikání, partnerských vztahů nebo vztahu k sobě samým.

Bezpochyby nejlukrativnější oblastí pro online vzdělávání je však oblast moderních technologií a práce s počítačem. Kurzy na sebe často navazují, a tak můžete pro sebe nebo třeba pro své méně technologicky zdatné příbuzné objednat kurz, s jehož pomocí se z úplných laiků stanou experty na ovládání například Photoshopu nebo některých součástí kancelářského balíčku Microsoft Office. Velmi oblíbené jsou kurzy práce s Excelem.

Z pohodlí vašeho domova

Na online kurzy nemusíte nikam dojíždět, nemusíte ničemu přizpůsobovat svůj časový harmonogram; zkrátka si vše uděláte podle svého. Učení online probíhá formou videí, ke kterým máte po zaplacení přístup a můžete je zhlédnout. Nezapomeňte se podívat i na obsah zdarma, který vám portál nabízí: je to například základní práce s Excelem, Powerpointem, poznámkovými bloky OneNote nebo s Photoshopem.

Ať už jste podnikatelé, zaměstnanci nebo toužíte pracovat na volné noze, vám ani vašim známým, příbuzným či podřízeným neuškodí pořízení kurzu ke zdokonalení dovedností ve všech myslitelných oblastech lidského života. Začněte se efektivně vzdělávat ještě dnes!

Rate this post

Zanechat odpověď