Internet

Už zítra se koná konference zaměřené na e-commerce ShopCamp 2018, jejíž partnerem je i Samba.ai

ShopCamp, tedy největší konference zaměřená na e-commerce oblast, se koná už zítra 13. září. Do Fakulty architektury ČVUT v Praze mají namířeno významní řečníci, jako jsou specialista na e-commerce Petra Mikulášková, spoluzakladatel ADLER Czech Martin Hausenblas a CEO Shopsys Lukáš Havlásek. Vstupenky byly vyprodané takřka během okamžiku, což pouze svědčí o vysokém zájmu a oblíbenosti akce.

Pátý ročník konference ShopCamp se odehraje na dvou hlavních sálech. První je dedikován hlavnímu partnerovi konference, kterým je Pošta bez hranic, a druhý je pojmenován podle českého AI marketingového automatu Samba.ai.

Samba.ai spolupracuje s nejdůležitějšími tvůrci e-shopových systémů

Organizátory akce jsou tvůrci e-shopových systémů Shoptet a Shopsys. Jelikož Samba.ai s autory těchto e-shopových řešení spolupracuje, její prezentace na ShopCampu je samozřejmá. Samba.ai by se dala charakterizovat jako marketingový nástroj, který využívají internetové obchody, neboť přesně ví, co zákazníci hledají a potřebují. Systém je řízen umělou inteligencí, jež dokáže vyhodnotit, jaké produkty v e-mailu mají být konkrétnímu zákazníkovy zaslány. Cílem je e-shopům zvýšit počet objednávek, ale zároveň jim ušetřit čas. Samba.ai se chystá spolupracovat také s open source řešením PrestaShopem.

Samba.ai má široké využití a je v několika jazycích

Samba.ai je momentálně ve čtyřech jazykových mutacích – angličtině, češtině, slovenštině a maďarštině. CEO David Vyskočil však podotkl, že jsou připravovány další jazykové verze, a to konkrétně polština a rumunština. V současné době má Samba.ai stovky klientů, konkrétně online marketingový nástroj využívá 400 internetových obchodů, kteří jsou s fungováním systému nadmíru spokojení.

 

Rate this post

Zanechat odpověď