Internet

Zažeňte nudu s indoor surfingem!

Rádi byste zahnali podzimní nudu? Nechejte se inspirovat atraktivní nabídkou Firmy na zážitky a vyberte si z její rozmanité škály některý z adrenalinových zážitků. Se zážitky od Firmy na zážitky získáte možnost prožít chvíle, které se Vám na dlouhou dobu vtisknou do paměti. Možná se z některého z nabízených zážitků stane také Váš nový koníček, kterému se budete rádi ve Vašem volném čase věnovat.

Jednou z činností, které se dá věnovat celoročně, je surfing. Také v našich podnebních podmínkách si můžete surfing vyzkoušet a to díky surf aréně v Praze. Ta je vybavena indoor simulátorem, který umožňuje surfování na opravdové vlně. Indoor surfingdoprovází na začátku krátká úvodní instruktáž a po té si budete moci vyzkoušet za doprovodu zkušeného instruktora kontrolované surfování vleže. Po pár minutách jízdy se budete moci směle vhrnout na nácvik jízdy ve stoje a vyzkoušet si tak reálnou jízdu na surfu.

Podzimní nudu můžete zahnat také s pomocí indoor skydivingu. Tato aktivita je vhodná pro všechny milovníky létání, neboť při indoor skydivingu si můžete vyzkoušet nepopsatelný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech. Proud vzduchu při indoor skydivingu dosahuje rychlosti až 280 km za hodinu. Během letu si budete připadat volná jako pták.

Pokud si Váš volný čas neumíte představit bez přátel, pak pro Vás jasnou volbou v podzimních deštivých dnech bude Tepfaktor, který představuje skutečné týmové dobrodružství. Poukázku na tuto dobrodružnou aktivitu si můžete objednat na webové stránce Firmy na zážitek www.firmanazazitky.cz/ceska-pevnost-boyard. S vašimi kamarády tak budete zdolávat, jak fyzicky náročné, tak logické překážky. Cílem Tepfaktoru je co nejlépe pobavit jeho účastníky.

Rate this post

Zanechat odpověď