Mobilní telefony

appleguru je spolehlivý pražský servis, kde vám opraví iPhone i na počkání

 

V hlavním městě působí spousta servisů zaměřujících se na jablečné produkty, ovšem ne všechny mají pozitivní recenze a hodnocení od zákazníků, a proto jsme se rozhodli jednotlivé společnosti vyzkoušet.

Vzali jsme si iPhone 6 s rozbitým displejem, a tak služba, kterou jsme v servisech žádali, byla výměna displeje iPhone 6. V některých servisech nám bylo řečeno, že taková oprava potrvá dva až tři dny, v jiných by výměnu sice provedli na počkání, ale chtěli nemalý příplatek. Z těch všech odzkoušených servisů jsme vybrali jednoho vítěze, jenž nám byl srdci nejblíže, ať už přístupem, nebo cenami. Jedná se o servis iPhone zvaný appleguru.

Jaké služby appleguru nabízí?

Servis se nachází v Praze 3 na ulici Seifertova 83. V jeho kompetenci je oprava iPhone, přičemž se specializuje jak na nejnovější modely, jako jsou iPhone X, 8 a 8 Plus, tak i na starší jablečné telefony, jako jsou zase iPhone 4 či iPhone 4s. Provádí výměnu prasklých skel, krytů a vnitřních komponent. Samozřejmostí je také výměna baterie.

Společnost appleguru se ale nespecializuje výhradně na iPhony. Opraví vám mimo jiné také iPad, iPod, MacBook, Apple Watch a Apple TV. V servisu pracují certifikovaní profesionálové, a tak jsme se nebáli, že by byla oprava nekvalitní a že by displej iPhonu potom nefungoval.

Proč appleguru?

Důvodů je hned několik. Provádí diagnostiku zdarma, většina oprav je na počkání, poskytuje záruku na opravu dva roky a má zákaznický přístup. Podívali jsme se také na to, jaké mají zkušenosti ostatní uživatelé s tímto servisem. Stačí navštívit jeho stránky na Facebooku i na Googlu a zjistíte, že hodnocení má vskutku pozitivní, a proto do servisu můžete vložit s klidným svědomím maximální důvěru. Zařízení bude fungovat jako nové.

 

Rate this post

Zanechat odpověď