Mobilní telefony

Huawei P50 Pro

Huawei P50 Pro pro ty, kteří chtějí mít v ruce výrazný telefon. Huawei P50 Pro je velmi drahý. Huawei P50 Pro je však vybaven různými funkcemi pro různé uživatele. Huawei P50 Pro je nejlepší špičkový smartphone v oboru s vlastnostmi displeje, fotoaparátu a procesoru. K tomuto modelu se přidávají některé inovativní funkce. Huawei P50 Pro je špičkový smartphone řady Huawei P50. Huawei P50 Pro je aktualizovaná verze modelu P50. Společnost Huawei získává velké postavení na světovém trhu se smartphony, Huawei poskytl několik úžasných smartphonů podle rozpočtů uživatelů. Huawei P50 Pro je byl vydán 12. srpna 2021.

Baterie Huawei P50 Pro a další:

Huawei P50 Pro nabízí baterii Li-Po s kapacitou 4360 mAh, která nestačí na celý den. Huawei P50 Pro je vybaven 66W rychlonabíječkou, která okamžitě dodá nadstandardní množství energie. K dispozici je také možnost bezdrátového nabíjení. Možná vás huawei p50 pro cena šokuje, ale Huawei P50 Pro nabízí vynikající specifikace. Globální dostupnost telefonu Huawei P50 Pro zatím není jasná. Očekávaná cena Huawei P50 Pro se podle čínské cenovky pohybuje kolem 950 dolarů.

Konkurenti Huawei P50 Pro:

Huawei P50 Pro má velké konkurenty, mezi které patří Xiaomi Mi 11 Ultra, Vivo X60 Pro Plus, OnePlus 9 Pro 5G a Samsung Galaxy Note 20. Vzhledem k tomu, že rozpočet je velmi vysoký, Huawei P50 Pro není pro každého. Nejpozoruhodnější vlastností Huawei P50 Pro je fotoaparát s některými nejmodernějšími technologiemi, které z něj činí jedinečný prodejní faktor. Nezapomněli jsme ani na velkolepý displej. Huawei P50 Pro je vhodný pro každý typ uživatele. Výborný je také procesor. Huawei P50 Pro přichází s novým systémem HarmonyOS, ale při jeho nastavování se setkáte s několika problémy. Má vynikající funkce, ale na druhou stranu velikost baterie a 4G bandwith nemají kouzlo telefonu.

Fotoaparát Huawei P50 Pro:

Jedinečnou vlastností telefonu Huawei P50 Pro je precizně zpracovaný fotoaparát. Huawei P50 Pro nabízí 50Mpx hlavní fotoaparát s technologií OIS. Sekundární 64MP fotoaparát s periskopovým teleobjektivem a 3,5násobným optickým zoomem, 13 MP ultrazoom. K dispozici je 40MP objektiv, který je určen pouze pro černobílou fotografii. Režim automatického ostření přístroje nabízí všestrannost, která umožňuje experimentovat s každým cvaknutím. Na snímcích není vidět žádné zkreslení ani neostrost. Výkon 13MP je uspokojivý. Snímač 40MP slouží k utváření reality v černobílém režimu a Je to úžasný režim skupiny. Co se týče selfie kamery, Huawei P50 Pro nabízí 13MP selfie kameru, s přední kamerou s ultraširokým úhlem záběru 100 stupňů vynikne vaše krása v malých detailech. Nechybí ani možnost nahrávání videa v rozlišení 4K s gyro-EIS.

Výkon Huawei P50 Pro:

Nejvýznamnějším bodem, který společnost opomíjí, je to, že Huawei P50 Pro funguje pouze v pásmu 4G. Huawei P50 Pro je k dispozici ve dvou čipsetech jsou 5nm Kirin 900 a 5nm Qualcomm Snapdragon. Oba čipsety jsou výkonné, můžete si vybrat podle svého výběru. Huawei P50 Pro nabízí také dvě varianty týkající se procesoru. Kirin 900 nabízí takt 1 x 3,13 GHz a Snapdragon nabízí takt 1 x 2,84 GHz. Čipset Kirin je vhodnější pro hraní her. Huawei P50 Pro je k dispozici s grafickou jednotkou Mali-G78 MP24 nebo Adreno 660.

Rate this post

Zanechat odpověď