Mobilní telefony

Recenze Huawei P50 Pro

V raných dobách kapesních telefonů jsou považovány spíše za luxus, který by mohl vlastnit jen málokdo. To už však v této generaci neplatí. Telefony se staly nezbytnou každodenní položkou – používáme je jak v produktivitě, tak ve volném čase. Jediný problém, který mnozí mají, je, že dostupnost a správné smartphony s funkcemi, které potřebujete, nejdou ruku v ruce. Naštěstí existují velké technologické společnosti jako Huawei, které vidí naši potřebu kvalitních zařízení, která nám mohou pomoci s našimi každodenními činnostmi.

A příkladem dokonalosti a snahy společnosti Huawei inovovat je Huawei P50 Pro, který byl uveden na trh v srpnu 2021. Je to vysoce spolehlivé zařízení pro práci i zábavu, ale je oblíbené hlavně u nadšenců fotografování chytrými telefony díky svému špičkovému fotoaparátu. . V tomto článku budu mluvit o Huawei P50 Pro podrobněji a pomohu vám určit, zda stojí za vaše peníze nebo ne.

Huawei P50 Pro: Form Factor a Design

Smartphone má ohromující a elegantní design. Tělo je vyrobeno z kombinace hliníkového kovu, který je pokryt tvrdým sklem. Obrazovka je zakřivený OLED displej odolný proti poškrábání, který trochu připomíná Samsung Galaxy Note Edge. Kromě esteticky příjemného tvaru je smartphone nabitý funkcemi a funkcemi.

Jednak má zařízení čtyři fotoaparáty – hlavní fotoaparát je od tří oddělený, aby bylo možné vytvářet kvalitní profesionální fotografie. Primární objektiv nabízí 64MP periskopický teleobjektiv, který je také schopen OIS, PDAF, 3,5x optický zoom a další 7x bezztrátový zoom. Další tři zahrnují 50MP širokoúhlý pohled, 13MP ultraširokoúhlý pohled a 40MP B/W.

Huawei P50 Pro: Hardware a výkon

O čtyři měsíce později Huawei vydal další řadu P50, což je skládací verze zařízení s názvem P50 Pocket. Výše uvedené je ve srovnání s verzí Pro trochu drahé pouze proto, že je konvertibilní a má další malou malou obrazovku na zadní straně telefonu. Jak jsem však již zmínil dříve, pokud chcete svůj telefon používat k pořizování fotografií pro sociální média nebo webové stránky, vřele doporučuji, abyste si vybrali P50 Pro.

Pokud jde o specifikace, mezi těmito dvěma řadami není velký rozdíl. Huawei P50 Pro je vybaven HarmonyOS 2.0 a Kirin 9000. Získáte také nejnovější verzi Qualcomm SM8350 Snapdragon 888, což znamená, že zařízení je schopno načítat konkrétní high-end hry. Jedinou nevýhodou telefonu je, že stále využívá 4G síť. To však nebude tak velký problém, protože 4G je stále vysoce spolehlivé ještě několik let.

Huawei P50 Pro: Výdrž baterie

Huawei P50 Pro je osazena nevyjímatelnou Li-Po 4360 mAh, která je dostatečně slušná na to, aby vám poskytla energii po dobu asi 6 až hodin při běžném používání, než by se musela dobít. Další obrovskou výhodou jeho kapacity baterie je rychlonabíjecí smartphone s výkonem 66 wattů při použití bezdrátové nabíječky a 50 wattů, pokud se rozhodnete pro kabelovou nabíječku. Abyste měli lepší perspektivu, může vám poskytnout 60% šťávy během 40 minut nebo méně.

Huawei P50 Pro: Cena a dostupnost

Pokud máte zájem o koupi Huawei P50 Pro, pak si musíte připravit tučný rozpočet 29 999 Kč. Protože byly vydány teprve nedávno, může být těžké je najít. Vždy se však můžete obrátit na místní prodejnu Huawei nebo na oficiální webovou stránku, kde najdete další informace.

Jsou také k dispozici ve dvou barvách a pravděpodobně nejoblíbenější je Huawei p50 pro zlato, protože vyzařuje eleganci a styl. Dalším barevným motivem je zlatá černá, což je oblíbená volba pro lidi, kteří hledají minimalistický design.

Závěrečné myšlenky

Doufám, že vám dnešní článek nějakým způsobem poskytl cenné poznatky o Huawei P50 Pro. Může to být drahý smartphone, ale upřímně věřím, že se opravdu vyplatí vaše investice, zvláště pokud hledáte telefon s fotoaparátem, který vám poskytne kvalitní a profesionální snímky, které si zaslouží publikace na sociálních sítích.

Rate this post

Zanechat odpověď