Mobilní telefony

Seznamte se s lepicími páskami, které přilepí cokoliv

Vybrat skutečně kvalitní lepicí pásku není jen tak. Její přilnavost totiž závisí na materiálu podkladu a podmínkách prostředí, v němž je páska aplikována. Nezanedbatelným faktorem je rovněž odolnost pásky vůči okolní teplotě a UV záření. Vsadíte-li na gaffa pásky, neuděláte chybu.

Jak funguje?

Gaffa páska se řadí do kategorie profesionálních textilních lepicích pásek, jež dokáží přilepit cokoliv. Z toho důvodu jsou hojně využívané v domácnostech, mezi řemeslníky a také na jevištích. Z jakého důvodu zrovna jeviště? Protože gaffa páska je ideální pro vedení a zafixování kabelů, má popisovatelný povrch. Kromě toho nezanechává stopy lepidla, snadno se odvíjí a odtrhuje. Mezi její další přednosti patří voděodolnost a schopnost držet též na hrubém povrchu.

Téměř pro všechny povrchy

V domácnosti nebo dílně gaffa pásku využijete nejen k lepení a připevňování, ale také k překrývání, rychlým opravám, utěsnění, zabalení a značení. O gaffa pásce se říká, že umí slepit téměř vše. Skvěle si rozumí téměř se všemi suchými povrchy. Díky jejím skvělým vlastnostem lze použít v interiéru, exteriéru a průmyslových areálech.

Jaké jsou typy?

Fluorescentní polyethylenová textilní páska má hladký povrch a jemnou strukturu. K dostání je ve 4 svítivých barvách, a to v růžové, oranžové, žluté a zelené o šíři 19-25 mm. Jelikož odráží UV světlo, je zařazena do kategorie bezpečnostních pásek. Hojně se využívá v divadlech a filmových studiích. Dalším velmi poptávaným modelem je lepící páska Tunel, což je velmi silná pevná páska vyrobená z bavlněné tkaniny a opatřená syntetickým lepidlem. V její středové části se nachází krycí folie. Tato páska je určena pro tvoření tunelu na kabely, proto se připevňuje pouze po okrajích. Další kategorii tvoří všestranné pásky, které naleznou využití v interiéru i na cestách.

Rate this post

Zanechat odpověď