Mobilní telefony

Najděte si dobrý Apple servis, který vám opravdu pomůže

Kvalitní produkty si žádají tu nejlepší péči. A protože iPhony, MacBooky a další výrobky od Apple tuto podmínku splňují, je tak nutné, aby o ně bylo dobře postaráno. Abyste pokaždé, když u nich narazíte na nějaký problém, věděli, kam se obrátit, je tu pro vás Apple servis. Díky své kvalitě a ceně jsou produkty s jablkem ve znaku předurčené k tomu, aby vám dlouho vydržely. Když se vám tak s nimi něco stane, vyplatí se navštívit Apple opravnu, ať už jde o MacBook servis nebo opravu iPhonu.

Výměna skla na počkání

Noční můrou všech uživatelů smartphonů, vlastníky dotykových zařízení od Apple nevyjímaje, je prasklý displej. Nemusíte být ani v nějakém podroušeném stavu, aby k tomu došlo. Stačí jeden nešťastný pohyb a pád je na světě. Výměna skla u iPhonu 6 i jiných produktů je pak často jediným řešením, pokud nechcete chodit s poškrábaným sklem nebo dokonce pavučinou. Jestliže ale nedošlo k rozbití displeje pod sklem, můžete se radovat, jde o výrazně jednodušší a levnější řešení.

Apple servis při výměně skla nejprve dokonale vyčistí displej a v bezprašném prostředí na něj poté nalepí nové sklo. Perfektně přiléhající, bez nečistot a bublin.

Ani rozbitý displej není problém

Horší varianta nastává ve chvíli, kdy došlo k poškození samotného displeje. Oprava displeje iPhonu je náročnější a také dražší. Dojde k ní tehdy, když prasklina na displeji nejen hyzdí vzhled telefonu a částečně omezuje jeho používání, ale buď kompletně nebo velmi výrazně jej zamezuje.

V Apple servisu se výměny displeje dočkáte na počkání. Dostanete také záruku a servisní protokol, který můžete v některých případech předložit pojišťovně pro úhradu škody.

Prevence na prvním místě

Většině poškození displejů lze ale velmi snadno předcházet. Jako první po koupi nového telefonu byste měli myslet na ochranu jeho displeje a uvažovat o koupi ochranného skla a pouzdra. Možná si říkáte, že nechcete kazit elegantní vzhled iPhonů nějakými kryty, ale vězte, že vzhledem k budoucí opravě jde o výhodnou investici. Navíc kryty, pouzdra a obaly se dnes vyrábí ve všech různých motivech, od decentních až po velmi extravagantní. Vzhled telefonu s nimi tak lze naopak ještě pozvednout.

Jak najít opravdu dobrý Apple servis?

Autorizovaných servisů Apple je dnes již velké množství. A jsou mezi nimi také kvalitativní rozdíly. Liší se množstvím a kvalitou nabízených služeb, a také cenami.

První neklamnou známkou dobrého servisu je používání originálních náhradních dílů a originálního příslušenství. Chtít ušetři na MacBook servisu nebo neoriginálních komponentách, když do samotného notebooku jste již zásadně investovali, to nedává žádný smysl.

Neprofesionalitu mohou značit také negativní recenze a nedostatečná nabídka služeb. Předtím, než svůj MacBook či iPhone někomu svěříte, vyplatí se ho prověřit.

Kvalitní Apple servis se o vás postará od přesné diagnostiky, přes samotnou opravu až po záruku a vystavení dokladu. Oprava jakéhokoliv Apple zařízení není nikdy příjemná. Znamená pro vás komplikaci a často i nemalé výdaje. Pokud o ní ale budete přemýšlet jako o investici do budoucna a svěříte ji správným lidem, nebude to pro vás taková otrava a dlouhodobě na ní můžete vydělat.

 

 

Rate this post

Zanechat odpověď