Internet

Nová služba pro akční letáky online – Tipli.cz

 

Rádi nakupujete se slevou? Hlídáte si každý Tesco leták nebo Billa leták, který vám chodí do schránky? Ale co obchody, které letáky nerozesílají? A jak si zjednodušit prohlížení velkých papírových nabídek? Díky online letákům vám už žádná sleva neuteče!

Prohlédněte si všechny akční letáky na jednom místě. Šetřete čas i peníze a v neposlední řadě naše lesy. Ne všechny letáky chodí do poštovních schránek. Většinou jsou navíc rozložité a nepřehledné. Proto přinášíme tip na Tipli.cz – cashback portál, který představuje nabídku těch nejvyhledávanějších letáků online.

Desítka kategorií, stovka letáků

Tipli.cz představuje na jednom místě nabídku letáků více než 115 obchodů. Podívejte se třeba na Penny leták aktuální leták a nakupujte potraviny se slevou. Zajímá vás, co je nového ve světě sportu? Jakou kosmetiku koupíte výhodně? Nebo jaká drogerie nabízí zlevněné zboží? Tipli navíc na rozdíl od podobných stránek vytváří pomyslné letáky také z newsletterů e-shopů. Omrkněte tedy akční nabídky katalogů všeho druhu a nenechte si uniknout jedinou slevu.

Hledání akcí vám usnadní také Letáková hlídka, která vychází každou středu. Článek se věnuje nejlepším nabídkám letáků hypermarketů. Dozvíte se, co nabízí nové letáky Billa, kdy vychází letáky Tesco a na co se v nich můžete těšit. Získejte i informace o tom, jaké potraviny nakupovat v Kauflandu či Lidlu.

Tipli.cz – nabídky letáků pro Česko, Slovensko i Polsko

Tipli funguje nejen v České republice, ale také na Slovensku a v Polsku. Letákovou nabídku samozřejmě představuje i v těchto zemích. Jednoduše do vyhledávacího políčka napište název obchodu a zobrazí se vám všechny jeho platné letáky. Stačí zadat slovo Penny a zobrazí se vám každý Penny leták, který je momentálně k dispozici.

Najděte nejvýhodnější nabídku a nechte se odměnit za nákup

Chcete ušetřit maximum peněz a navíc nakupovat z pohodlí domova? Díky cashback portálu se dostanete k nejnižší možné ceně. Projděte si aktuální letáky, vyberte si své vysněné zboží a proklikněte se do partnerského obchodu. Prohlédněte si například nabídku letáku Dr. Max a objednejte si akční léky či vitamíny. Jako registrovaný uživatel Tipli.cz získáte za nákup určité procento částky zpět. Jak to ale funguje?

 

Registrace na Tipli je zcela zdarma. Pokud se do obchodu prokliknete přes Tipli, e-shop zaplatí portálu za přivedení zákazníka. Cashback portál se s vámi o tuto odměnu rozdělí a na transakci tak vydělají všechny tři strany.

Nakupujte opravdu výhodně a získejte zboží všeho druhu za jedinečné ceny. Vyzkoušejte letáky s Tipli.cz a nenechte si utéct už žádnou akční nabídku!

Rate this post

Zanechat odpověď