Internet

Nechte si vytvořit kvalitní web

 

Téměř každá firma má dnes cílovou skupinu potenciálních zákazníků na internetu. Dokážete oslovit ty své? Možná máte své internetové stránky, ale to ještě neznamená, že jsou úspěšné. Třeba je na čase nechat si vytvořit nový web, či si alespoň nechat provést jeho redesign.

Tvorba webů a jejich redesign

V záplavě dnešních webů nestačí mít jen „nějaké internetové stránky“. Musí být profesionální, dobře vypadat a především splňovat svůj účel. Jak jsou na tom ty vaše? Jsou atraktivní na pohled? Přehledné pro návštěvníky?
Pokud jste se rozhodli investovat do tvorby webu, nespokojte se se šablonovitým řešením, kterých je všude plno. Upřednostněte raději web na klíč. Bude přesně vyhovovat vašim nárokům, ale také přiláká více návštěvníků, potenciálních klientů.
Na koho se obrátit? Využijte služeb na www.jaroslavvoldrich.cz. Jaroslav Voldřich je konzultant zastupující digitální agenturu s dlouholetou působností. Tento odborník pracuje v internetovém prostředí od roku 2010 a za tu dobu se podílel na tvorbě zhruba 300 webů na míru.
Máte pocit, že vaše internetová prezentace není úplně „na odpis“, funguje, ale potřebovala by nějaké vylepšení? Možná je právě pro vás ideálním řešením redesign.

Firemní weby na míru

Jaroslav Voldřich se mimo jiné soustředí na firemní weby. Pomůže vám posunout a zefektivnit váš byznys. Jeho zákazníky jsou nejčastěji drobní živnostníci, menší a středně velké firmy.
A co získáte? Především moderní řešení s mnoha užitečnými nástroji, e-mail až do velikosti 20 GB, hromadné rozesílání novinek mailem, ale i formu SMS přímo z webu, propojení se zajímavými portály a mnoho dalších funkcí dle vašich potřeb a požadavků.
A cena? Je optimální ke kvalitě. Konkrétní finanční náklady se odvíjí od rozsahu webu, počtu funkcí a dalších aspektů.
Svěřte své firemní stránky odborníkovi a začněte se lépe prosazovat ve virtuálním prostředí. Investice do kvalitních internetových stránek se vám vrátí.

Rate this post

Zanechat odpověď