Internet

Potřebuju webové stránky! Co dál?

Zjistili jste, že bez vyladěné internetové prezentace se vaše podnikání prostě z mrtvého bodu nepohne? Souhlasíme. Jestliže jste se dosud vlastím webstránkám bránili z důvodu finanční či technické nedostupnosti, určitě vás potěší následující tipy.

Levné webové stránky nemusí být nekvalitní. Naopak by byl nerozum platit za něco, co vlastně vůbec nepotřebujete. Webdesignu totiž aktuálně kraluje minimalismus, a jednoduché praktické, stylové stránky, které se vám navíc budou dobře obsluhovat, vám specializovaná firma udělá za hubičku.

Uhrajte to na obrázky. Jedním z trendů současného webdesignu jsou originální velkoformátové fotografie. Právě ty okamžitě přilákají návštěvníky, zvláště pokud v nich vzbudí pozitivní emoce. Pochlubit se samozřejmě můžete i pěknou fotogalerií.

Zvládnete to i sami. Tvorba webových stránek lze řešit také svépomocí, a to i v případě, že se v html dvakrát nevyznáte. Postačí vám zvolit vhodný servis s velkým výběrem šablon, a ty si pak již upravíte k obrazu svému, doladíte barvy a fonty. Není na tom nic, co byste se během pár chvil nedokázali naučit.

Na co ještě nezapomenout

Nezapomeňte na responsivitu. Optimalizace webu pro mobilní zařízení je už dnes považována za samozřejmost, bez ní budete takříkajíc sto let za opicemi. Čtvrtina potenciálních klientů totiž na vaše stránky dorazí z mobilu nebo tabletu, a pokud si vaši nabídku nebudou moci snadno prohlédnout, pak o ně přijdete.

Nebo se obraťte na lokálního webdesignera. Pokud se přece jen rozhodnete spolehnout na služby profíka, jestliže sídlíte na jižní Moravě, hledejte jej pod heslem tvorba webových stránek Brno. S místním webdesignerem se vám bude tvořit obsah stránky lépe, zvláště z ohledu SEO. Lépe tak zacílíte na lokální okruh potenciálních klientů. Jak může taková spolupráce vypadat? Mrkněte na webovky kácení stromů Brno.

5/5 - (1 vote)

Zanechat odpověď