Internet

Pro obyvatele Odolena Vody máme opravdu rychlé internetové připojení!

Bydlíte v Odolene Vodě a ještě nejste připojeni k internetu? Pak zbystřete! Jednoho poskytovatele rychlého internetu bychom pro vás měli!

Bez rychlého internetu se dnes neobejdou domácnosti ani firmy. Děti se na něm jeho prostřednictvím distančně vzdělávají, jejich rodiče na home officu vydělávají. Na internetu se ale i oddáváme zábavě – sledujeme filmy, denní zpravodajství, posloucháme hudbu, hrajeme online počítačové hry. Také se na něm seznamujeme se, nakupujeme, informujeme. V podstatě mnohdy žijeme. Zkrátka ho ke svému životu potřebujeme.

Menší poskytovatel versus velký hráč

Konkrétně v lokalitě Odolena Voda se vám nabízí možnost v podstatě nejkvalitnějšího optického připojení. Jeho provozovatelem je společnost ForteNet, která klientovi díky svému lokálnímu působení může nabídnout maximálně flexibilní služby v podobě oprav vyřízených v řádu několika hodin. Což určitě ocení všichni, kteří mají své zkušenosti s internetem od velkých poskytovatelů mobilního a internetového připojení, od nichž se technika zákazník jen tak nedočká. A pokud ano, tak za nemalý peníz. V tomto ohledu jsou menší poskytovatelé internetu pro obyčejného zákazníka mnohem lepší volbou.

Neomezený přenos dat a stabilita internetového připojení

Spolu se službami však za internet Odolena Voda hovoří i neomezený přenos dat stejně jako rychlost a stabilita internetového připojení, bez níž se neobejde sledování internetové televize, hraní počítačových her i stahování velkoobjemových dat. S optickým internetem si budete moci užívat rychlosti až 1000 Mbit přenášející vůbec nejlepší kvalitu televizního signálu, s níž se na českém trhu můžete setkat.

Instalace a montáž zdarma!

Cena takto rychlého internetu přitom vůbec není nijak přemrštěná. Akční ceny začínají na částce 200 korun měsíčně, což je ve srovnání s cenami od ostatních poskytovatelů internetu v podstatě částka, kterou nelze odmítnout. Jako závdavek Forte Net nabízí zaměření, instalaci a montáž zdarma. A pokud si nějakou tu korunu připlatíte, můžete k internetu dostat i internetovou televizi IPTV s bohatou videotékou a možnostmi nahrávání pořadů i zpětného přehrávání! Volba je jasná, nemyslíte?

Rate this post

Zanechat odpověď