Elektronika Internet

Colop e-mark – inovativní razítko současnosti i budoucnosti

Všechno se neustále vyvíjí, všechno se neustále posunuje vpřed. Pokud jde o razítka, těm se poměrně dlouhou dobu nové technologie víceméně vyhýbaly. Zvrat přinesla až společnost Colop a její elektronické razítko e-mark. A my všichni, kteří jsme se už s elektronickým razítkem colop e-mark skamarádili, jí za to děkujeme.

Klasické versus elektronické razítko

Obyčejní živnostníci, malé i větší firmy se bez razítek neobejdou. Pokud totiž chtějí přenést důležité údaje na papír co nejrychleji a nejjednodušeji, jsou to právě razítka, která k tomu potřebují, která jim to umožní. Klasické razítko však tak dokonalé není. Teprve elektronické razítko od společnosti Colop přineslo inovaci, která nemá obdoby.

Malý elektronický zázrak elegantního vzhledu

Elektronické razítko Colop e-mark si můžeme představit jako zařízení, které se skládá ze dvou částí:

  • jednou z nich je nabíjecí základna,
  • druhou část tvoří samotné razítko.

Elektronické razítko, o kterém mluvíme, je navíc velmi příjemné v dlani, nevrže, nepůsobí laciným dojmem – zkrátka malý elektronický zázrak elegantního vzhledu. Součástí elektronického razítka je také nabíjecí kabel a micro USB kabel, který je nutný pro synchronizaci s počítačem. Razítka lze také využít jako:

Nejdůležitější parametr elektronického razítka? Kvalita tisku

I když na designu každého zařízení samozřejmě záleží, u elektronického razítka je to zejména kvalita tisku, která je tím nejdůležitějším parametrem. 600 dpi pro potřeby razítka bohatě postačuje, stejně jako maximální velikost otisku, která je  14,5 × 150 mm. Do této velikosti se vměstnají i delší texty, což je skvělé. Aby bylo možno elektronickým razítkem tisknout, je vybaveno tříbarevným inkoustem – barevné schéma CMY. Z uvedeného vyplývá, že lze tedy tisknout pouze na savé povrchy. Pamatujte na to, než začnete elektronické razítko používat.

Rate this post

Zanechat odpověď