Internet

Správu vašich počítačových sítí přenechte profesionálům!

 

Nejenom počítačové soubory jsou dnes citlivou komoditou, která vyžaduje náležitý stupeň ochrany. Tu je rozhodně na místě svěřit profesionálům. Ve hře přitom nejsou jen citlivá data. A kyberkriminalita už dávno neohrožuje jen velké firmy. Na mušce hackerů můžeme být my všichni!

Kompletní správa počítačových sítí je například součástí portfolia mladoboleslavské společnosti Trautenberkovo (jak trefný název). Profesionální IT specialisté jsou připraveni převzít plnou zodpovědnost za vaši počítačovou síť včetně serveru a koncových stanic. Těch momentálně společnost spravuje několik stovek. Většinou se přitom jedná o tzv. vzdálenou správu s reakční dobou zkrácenou na minimum.

Zabezpečte svou počítačovou síť!

Co z toho vyplývá? Mimo jiné to, že za společností stojí skuteční odborníci, s nimiž vaše síť bude v naprostém bezpečí. Odolná vůči hackerům i jiným útokům, jež ve virtuálním světě číhají doslova a do písmene na každém kroku. Ochráněná budou vaše data, soubory, programy i hesla.

Kompletní správa počítačové sítě napříč systémy

Správa IT poskytovaná společností je maximálně komplexní. Nejenom tedy napříč systémy (Apple i Microsoft), ale počítačoví experti jsou také připraveni vás plně zaškolit a „zasvětit“ do problému, tedy do virtuálního světa a jeho nástrah. V nabídce tak najdete jednorázové poradenství či jednorázovou podporu stejně jako ucelené školení, při němž vás počítačoví specialisté společnosti naučí, jak firemní IT používat.

Správa sítě od A do Z

Společnost vám však pomůže i s výběrem správným hardware či software. Zanalyzuje váš současný stav a navrhne jeho vylepšení, popřípadě celou rekonstrukci. V nabídce zkrátka je komplexní správa sítě od A do Z, s níž dosáhnete té nejvyšší možné ochrany. A budete moci klidně spát, aniž by vás budily noční můry, že se někdo dostal k vašim citlivým datům. Už za ten klid v duši to stojí, nemyslíte?

 

 

Rate this post

Zanechat odpověď