Elektronika

Nechte si spravovat vozový park!

Máte firmu, která používá auta? Dnes je takových společností stále vyšší počet. Starat se o větší počet aut, zvláště pokud jsou „v terénu“, není možné. Můžete si však pomoci několika pomocnými zařízeními, která vám pomohou mít přehled nad celým vozovým parkem a využívat ho co nejefektivněji.

Koho tam mám poslat?

Sledovat, kde se zrovna vaše vozy nacházejí, není špiclování. Kromě toho, že jde o přirozenou kontrolu zaměstnanců, plní zároveň mnohem více ještě podstatnějších funkcí. První z nich využijete při ztrátě auta. Málokterý zloděj se totiž sledovacího zařízení zbaví a policie díky vaší pomoci auto pohodlně najde. Stejně tak ovšem se může ztratit na menších silnicích i váš zaměstnanec. Vy mu pak od mapy můžete pomoci, aby se ze svízelné situace dostal. Nejdůležitější funkce sledování vozidla je rozhodně koordinace pohybu. Dostanete novou zakázku a co uděláte? Logicky na místo pošlete automobil, který se v danou chvíli nachází nejblíže. Šetříte tím čas jízdy a benzín. Vaši zákazníci budou navíc ohromeni, jak rychle jste dokázal zorganizovat příjezd vozu.

Dohled na každém kroku

Máte podezření, že ve vaší firmě dochází k pojistným podvodům nebo mají vaše auta prostě jen smůlu a často bourají? Na každý pád s kamerou v kabině nic nezkazíte, po nehodě snadněji určíte jejího viníka a odhalíte jakýkoliv pokus o podvod. Stejně tak jako kabina se dá monitorovat i spotřeba automobilů. Má některý z řidičů vyšší spotřebu pohonných hmot? Patrně dělá nějakou chybu, již se vám díky aplikaci na sledování jízdy podaří odhalit.

Kde najít nejlepší nabídku?

Trakm8 je společnost, která nabízí velmi kvalitní správu vozového parku včetně výše popsaných aplikací a nástrojů. Kromě osobních automobilů lze využít i možnost monitoringu návěsů či manipulační techniky. Zajímá vás více informací? V tom případě zjistíte více zde. Už žádné mrhání zbytečnými náklady, najděte ten nejúspornější možný provoz svého vozového parku!

Rate this post

Zanechat odpověď