Mobilní telefony

IP kamera z mobilu znamená perfektní přehled o vlastní domácnosti

Chcete vědět, co se děje, když nejste právě doma? Nemusíte si platit strážce, stačí využít potenciálu moderní elektroniky. Díky ní můžete být neprodleně informováni i o těch nejmenších detailech. Byt bude pod dohledem, a to i kdybyste byli na dovolené nebo služební cestě někde na druhém konci světa. Nenápadný hlídač, jenž spotřebuje jen minimum energie a nepotřebuje volné víkendy ani dovolenou? Samozřejmě, dnešní doba přináší pestrou paletu nových možností, stačí si jen vybrat, která vám bude vyhovovat.

Obousměrné audio je velkou výhodou

Nejde jen o obraz, nýbrž také o zvuk, to je zcela samozřejmé. Právě proto má ip kamera z mobilu připraveno pro své majitele obousměrné audio, které zaručí ještě lepší přehled nad situací v domácnosti. Můžete tímto způsobem sledovat i počínání domácích mazlíčků, jinak řečeno, dívat se, co dělá kočka nebo pes, když si myslí, že je nevidíte. Nejdůležitější je ale nonstop dozor nad bytem, velká jistota, že se doma neděje vůbec nic špatného. Skvělé je, že kamery mohou mít mnoho podob. Skutečně, nezadají si s hračkami ze špionážních filmů, na první pohled totiž mohou připomínat požární alarm, budík nebo jiný podobný předmět. Mohou tak nahrát celou akci lupičů, aniž by měla nezvaná návštěva nějaké podezření. 

Snadné nastavení pro každého uživatele

Jde snad o něco složitého, co je určené jen pro pokročilé znalce IT problematiky? Ale vůbec ne, dnešní kamery umí fungovat i v mrazech a jejich nastavení je doslova jen o minutách. Ovládání prostřednictvím propracované mobilní aplikace je také výhodou, stejně jako skladnost a lehkost modelu, který může být umístěn v podstatě kdekoliv v bytě. Podpora vysokokapacitních paměťových karet je další velkou výhodou. Více zajímavostí na toto téma najdete na cel-tec.cz, kde si prohlédnete i nejnovější modely na trhu.

Rate this post

Zanechat odpověď