Mobilní telefony

Windows Mobile zaostává, na trhu převládá Android a iOS od Applu


Nokia ožila v podobě společnosti HDM Global. Bylo to velké terno ale vypadá, že se opět postavila na nohy. Windows je stále nejpopulárnější platformou na počítačích, myslíme tím samozřejmě ty stolní. Jak je na tom však Windows 10 Mobile oproti silné konkurenci?

Operační systém iOS a Android mají většinový podíl na českém trhu s mobilními telefony. Je nutné přijmout tyto informace. Ano, už i Nokia procitla a začala prodávat svoje smartphony s operačním systémem Android. Pokud však chcete vyzkoušet něco nového, něco výjimečného. Zkuste se podívat po smartphonech od Applu. Prvním telefonem, který ze židle zvedne každého geeka je Apple iPhone X. Vše se zdá být krásné. Avšak, jediným problémem je jeho cena. 35 000 Kč za 256GB variantu je však hodně a telefon se zdá být opravdu předražený. Co však nabízí je bezpečnost a vlastní sytém.

Druhý mobilní telefon k zamyšlení jest Galaxy S9 od Samsungu. Jeho fotoaparát fotí i ve tmě, a to do slova. Celá informace pramení z jeho představení, kdy celý sál zhasli a pořídili několik fotografií. Jeho clona je variabilní a nabízí 1.5f. Tento mobilní telefon světlo opravdu nepotřebuje. Ale divit se nemusíte. Pokud máte na svém mobilním telefonu uzávěrku, stačí nastavit delší čas. Ten pak zajistí, že se na snímač v delším čase dostane dostatečné množství fotonů. Z obyčejného smrtelníka se tak stává poloprofesionální fotograf. Fotku však dělá čas pořízení a její úhel focení. Pro další informace nebo novinky můžete navštívit mobilní IT magazín FreeBit.cz. Máte rádi novinky?

Rate this post

Zanechat odpověď