Mobilní telefony

Odolnost telefonů AGM

 

Telefony AGM patří mezi nejlepší odolné telefony na světě a v tomto článku se dozvíte proč. Nejprve krátce o výrobci AGM, který jako první na světě začal vyrábět odolný telefon s operačním systémem Android v roce 2011.

Jaké odolnosti dosahují telefony AGM?

V současné době se prodávají modely AGM X3, A9 a AGM M2 odolný tlačítkový telefon Tyto telefony splňují stupeň krytí IP68, který deklaruje vodotěsnost do hloubky až 1,5 metru po maximální dobu 30 minut. Všechny odolné telefony AGM jsou prachu vzdorné a poradí si i s náročným a mobilním telefonům nepříznivým prostředím dílen a staveb. Odolné telefony AGM X3 a A9 splňují navíc armádní standard MIL-STD-810G, který deklaruje, že odolný telefon zvládne extrémně mrazivé i horké teploty, otřesy i slanou vodu. Pro splnění armádního standardu MIL-STD-810G musí odolný telefon projít extrémně náročnými testy v nezávislé certifikované laboratoři. Pokud vás zajímá, jak přesně testování probíhá, tak to se dočtete pod odkazem: Odolné telefony AGM testování. Též doporučujeme projít oficiální Youtube kanál výrobce AGM, ve kterém jsou dostupná videa s testováním odolnosti telefonů prováděné zaměstnanci AGM. Možná si říkáte, že testování v laboratorních podmínkách je naprosto něco jiného nežli reálné podmínky při běžném používání. V takovém případě vám doporučujeme navštívit mikrostránky zaměřené značku AGM: Mobily AGM a přečíst si stránku s příběhy zákazníků o reálném používání odolných telefonů AGM. Dozvíte se, jak si odolné telefony AGM vedu v nehostinných mrazivých podmínkách severní Kanady či drsném prostřední stavební parcely.

Kdo je autorizovaný prodejce?

Autorizovaný prodejce odolných telefonů AGM je internetový obchod IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony a jejich příslušenství. Prodávané telefony AGM pochází z oficiální české distribuce se zaručeným záručním servisem. Odolné telefony můžete vybírat v kategorii produktů: Odolné telefony AGM.

5/5 - (1 vote)

Zanechat odpověď