Mobilní telefony

Proč se tvrzená skla na mobil opravdu vyplatí?

Nepohlížejte na tvrzená skla na mobil jako na něco, za co se nevyplatí dávat další peníze. Je to investice, která je opravdu nezbytná, pokud chcete displej vašeho drahého telefonu ochránit před pády a poškrábáním. Skla Gorilla Glass, jež se dnes na telefonech běžně používají, jsou sice odolná, ale přidání ochrany rozhodně neuškodí. Když se rozbije tvrzené sklo, snadno ho vyměníte. A taky levně.

Tvrzené sklo prochází speciálně kontrolovanými chemickými a tepelnými úpravami. Tyto úpravy zahrnují rychlé zahřátí a ochlazení, proto je tvrzené sklo až pětkrát pevnější a nerozbije se tak snadno jako normální sklo. Je vícevrstvé, obvykle se skládá z vrstvy absorpčního silikonu, PET filmu, tvrzeného skla a oleofobního povlaku.

Stále jsme vás nepřesvědčili, že jsou tvrzená skla na mobil nezbytností? Čtěte dál.

Jsou mnohem odolnější a příjemnější

Tvrzené sklo je opravdu dobrou ochranou proti pádům. Dokáže chránit před poškrábáním od ostrých předmětů v kabelce, absorbuje nárazy při pádech. Kromě toho jsou velmi příjemné na dotyk. Klasické plastové sklo je klouzavé, tvrzené sklo napodobuje povrch původního displeje.

Lépe se čistí a lépe přes něj vidíte

Díky speciální horní vrstvě tvrzené sklo snadněji očistíte od mastnoty a otisků prstů. Není třeba kupovat čisticí roztok, postačí vám čistý hadřík. Zatímco jiné plastové ochrany displeje častokrát znatelně ovlivňují čitelnost displeje (především venku na slunci), s tvrzeným sklem se nemusíte bát žádných odlesků, jestliže je tedy správně nainstalováno. Ostatně barvy, kvalita a ostrost displeje zůstávají obecně stejné.

V každém případě byste ale měli investovat do tvrzeného skla od spolehlivého výrobce. Vyberte si třeba přímo na e-shopu Tvrzenaskla.eu. Zde už pět let dodávají skla vysoké kvality na všechny možné značky telefonů. A hlavně za dobré ceny.

Rate this post

Zanechat odpověď