Nezařazené

Jak efektivně archivovat dokumenty

Každá firma potřebuje mít ke svému zdárnému chodu v pořádku veškerou administrativu. V současnosti se již naštěstí spousta záležitostí týkajících se právě nejrůznějších dokumentů řeší elektronickou formou. Ubývá tak starostí s papírovými smlouvami, záručními listy a jinými potvrzeními, bez nichž se neobejdete. Nikdy nevíte, kdy k vám zavítá kontrola z finančního úřadu, správy sociálního zabezpečení anebo jiných úřadů a institucí. Právě v těchto momentech se potřebujete velmi rychle prokázat mnohými dokumenty. Máte-li je v pořádku, není to nejmenší problém. S moderními archivačními krabicemi to bude doslova hračka.

Přehledné členění dokumentů

Moderní archivační krabice dokážou zajistit přehledné členění všech důležitých listin a potvrzení. Pohodlně dovnitř uspořádáte eurosložky anebo jiné druhy ochranných šanonů. Jakékoli složky včetně boxů lze označit i prostřednictvím štítků. Ihned budete vědět, co se v které krabici nachází. Mimo jiné mohou být také rozlišeny i pomocí mnoha barev. V případě potřeby tedy půjdete na jistotu.

Dokonalá ochrana důležitých papírů

Dlouhodobé archivování dokumentů jim musí zajistit maximální bezpečnost. Kartonové krabice jsou vyrobeny z papírového materiálu, který je pevný a přitom z pohledu hmotnosti velmi lehký. I přes vysokou míru ochrany před poničením není nejmenší problém důležité dokumenty přenášet nebo převážet z místa na místo. Rozměry archivačních krabic se mohou různit. Jakoukoli ovšem vždy bez problémů přenesete s tím, že nehrozí její tvarová deformace.

Vyberte si dle svého přání

Volit je možné archivační krabice a boxy ve spoustě tvarů. U společnosti Obaly KREDO s.r.o. je k dispozici spousta nejrůznějších archivačních boxů a dalšího kancelářského sortimentu. Nakoupit si zde můžete i lepicí pásky a jiný sortiment, který se vám bude nejen v kanceláři stoprocentně hodit.

Rate this post

Zanechat odpověď