Nezařazené

Konferenční židle a křesla nevybírejte pouze podle vzhledu

Vkusně a funkčně řešená zasedací místnost představuje jeden ze základních stavebních kamenů každé firmy. Drtivá většina majitelů společností si tuto skutečnost uvědomuje, a tak se snaží ohromit především vzhledem masivních stolů a pestrostí konferenčních židlí. Ty ale nejsou vždy úplně pohodlné. Uvažujete aktuálně o nákupu nových? Pak jste na správné adrese! V následujících řádcích vám poradíme, co všechno byste měli brát při této nelehké volbě v potaz.

Kvalitní konstrukce jako základ

Nesmírně důležitá je pevnost a celková bytelnost konferenční židle. Z hlediska materiálů je optimální kov s povrchovou úpravou. Mnohdy se volí také nerez. Stoprocentně se vyvarujte nákupu levných plastových modelů anebo židli s dřevěnými tenkými nohami. Není nezbytné, aby konkrétní konferenční židle měla 4 nohy. Zajímavé jsou židle mající skelet řešený netradičně, leč velmi bytelně. Takovéto konstrukce jsou vynikající, jelikož nabízí maximální pohodlí. Na židli se lze bez problémů i houpat, což ovšem samozřejmě při konferenci žádoucí není.

Komfort při sezení

V potaz byste měli brát také pohodlí při sezení. Ne každá židle má pevnou konstrukce, ale přitom ergonomicky řešené opěradlo. Důležitou roli hraje i sedací plocha. Neměla by být příliš měkká, ale zároveň ani tvrdá. Dlouhodobě sezení vyžadují jakýsi kompromis. Určitě jsou vhodné i opěrky na lokty. Při dlouhodobějším sezení si mile rádi ulevíte položením rukou právě na ně.

Design a cena

I poslední dva atributy jsou nesmírně důležité. Vzhledově lze dnes volit opravdu zajímavé židle i konferenční křesla. Hodně oblíbené jsou černé variace. Jestliže se nebojíte barev, není problém volit oblíbené modré, červené anebo i žluté modely. Cenově začínají kvalitní konferenční židle a křesla na zhruba 1200 korunách. Podívat se na spousty zajímavých provedení můžete na ABSTORE.cz. Určitě si vyberete.

Rate this post

Zanechat odpověď