Nezařazené

Virtuální sídlo firmy – jaké má výhody?


Virtuální sídlo firmy nabízí všem podnikatelům a firmám výhodnou alternativu provozu kanceláře, aniž by museli být fyzicky na dané adrese přítomni. Stává se stále častější a oblíbenější pro ty, kteří chtějí uspořit nemalé finanční prostředky týkající se pořízením a následným chodem kanceláře.

Virtuální sídlo firmy – vhodné i pro začínající podnikatele

Nový model umístění sídla společnosti je vhodný pro stávající podnikatele, kteří nepotřebují ke své práci plnohodnotnou kancelář a svou práci vykonávají nejčastěji z domova, ale zároveň nechtějí používat adresu svého bydliště jako obchodní adresu.

Jedná se zejména o programátory, tlumočníky, pojišťovací a finanční poradce, obchodníky přes internet i stavební firmy, které často mění své působení dle stávající pracovní nabídky.

Virtuální sídlo nabízí skvělé řešení pro začínající podnikatele, kteří příležitostně potřebují pro svou práci plnohodnotnou kancelář pro přijímání svých obchodních partnerů, ale nemohou si provoz a zařízení kanceláře zatím dovolit.

Virtuální sídlo firmy

Virtuálním sídlem firmy k prestižní adrese

Zakládáte si na prestiži vaší firmy a chcete mít pro svou vizitku tu nejlepší adresu ve městě? Virtuální sídlo firmy podpoří vaší důvěryhodnost a zvýší image v očích vašich obchodních partnerů. Mimo luxusní adresy získáte anonymitu z hlediska vašeho bydliště a menší pravděpodobnost kontroly úřadů, protože ve větších městech vykazují úřady vyšší vytíženost.

Další výhodnou nabídkou spolu s poskytnutím sídla nabízí tato služba možnost pronájmu kanceláře nebo zasedací místnosti a plnohodnotnou recepci, jejíž profesionálně zaškolení zaměstnanci jsou s vaší firmou plně seznámeni a vystupují jako vaši asistenti. Pokud vás nečekaně navštíví obchodní partner nebo klient, recepce návštěvu profesionálně uvítá a promine vaší nepřítomnost. Vy budete ihned informováni o návštěvě.

Na svém virtuálním sídle se nemusíte fyzicky zdržovat. Obvykle se tak stane pouze v případě, přijdete-li si vyzvednout svou poštu, anebo máte sjednanou obchodní schůzku. Pokud máte nutné vyřizování s úřady, je vám zcela zdarma k dispozici zasedací místnost. V případě zájmu o pronájem kanceláře nebo zasedací místnosti, platíte drobný poplatek dle platného ceníku poskytovatele virtuálního sídla.

Zřízením virtuálního sídla nezískáte jen možnost výhodné nabídky pronájmu kanceláře nebo zasedací místnosti. Získáváte také prestižní adresu, díky které získáte další obchodní partnery. Stále častěji si firmy zřizují virtuální kanceláře i v dalších městech po celé České republice.

Svým rozšířením poboček zhodnotíte svou stávající firmu a přirozeným způsobem působíte věrohodněji mezi svými stávajícími i novými obchodními partnery.

Ceny za virtuální sídlo se liší dle jeho umístění. V centrech bývají ceny za virtuální sídlo nejvyšší, ale vzhledem rostoucí popularitě tohoto systému se cena odvíjí od poptávky a také vzhledem nemovitosti, vybavením kanceláře a zasedací místnosti a také doplňkovými službami.

Doplňkové služby pro vaše pohodlné podnikání

Virtuální sídlo firmy kromě možnosti umístění sídla společnosti spolu s označením společnosti v souladu se zákonem nabízí další služby, které zpříjemní a zjednoduší vaše podnikání.

> přijímá elektronickou a listovní poštu

> vyřizuje nebo přesměruje telefonáty

> profesionálně zaškolený personál zajišťuje běžný denní servis pro zákazníky

> nabízí pronájem kanceláře a zasedací místnosti pro setkání s vašimi obchodními partnery

V jakém případě využijete sídlo společnosti?

Odpovězte na jednotlivé body, a pokud převyšuje více odpověď ano, popřemýšlejte o jejím zřízení ještě dnes:

  • pracujete více z domova než ve své stávající kanceláři
  • chcete měsíčně ušetřit finanční prostředky své firmy
  • jste často na cestách a proto ve většině případech svou kancelář nevyužíváte
  • jste začínající podnikatel a nemáte dostatečné finanční prostředky pro zřízení a provoz vlastní kanceláře
  • administrativní služby využíváte velmi zřídka
  • plánujete svou činností expandovat do ostatních regionů na území České republiky
  • chcete rozšířit své stávající portfolio obchodní partnerů a zákazníků
Rate this post

Zanechat odpověď