Počítače

Prodejce serverů s dlouholetou tradicí

Koupě serverů byla vždy jedním z důležitých rozhodnutí, které IT oddělení téměř každé trošku větší společnosti muselo učinit. Serverů je na trhu mnoho. Jsou to různé typy (například rack, tower) a mají různé konfigurace. Do toho je mnohokrát nutné je zkombinovat ještě s dalšími komponenty. Jak se v tom ale vyznat, když nejsem expert na servery?

Bylo, nebylo

Před zhruba 10 lety si zakladatelé Czech Serveru uvědomili, že náš trh potřebuje e-shop zaměřený čistě na prodej serverů. Jejich problematika se stále zesložiťovala, na trhu se objevovalo velké množství vzájemně si konkurujících technologií. Czech Server od samého začátku neposkytuje jen prodej předpřipravených serverů, ale také mnoho doprovodných služeb. Server si v jejich e-shopu můžete nakonfigurovat sami, takže nekupujete příslušenství, které nepotřebujete, jen proto, že je s něčím v balíčku. Po čase začal Czech Server servery také repasovat, díky čemuž poskytl ideální řešení IT pro mnohé společnosti, které zaručuje dostupnou cenu a vysokou kvalitu služeb.

Kvalitní komponenty a software

Občas na server nějaká součástka odejde a je třeba ji nahradit. V Czech Serveru mají proto kromě prodeje serverů také velký sortiment komponent a součástek, které může každý serverař potřebovat. I zde si můžete vybrat z komponent nových i použitých. Oboje za skvělé ceny. Zároveň Czech Server prodává i licence serverových operačních systémů Windows.

Unikátní datové služby

Server bez připojení s pořádnou konektivitou je jen o trochu výkonnějším PC. Je tedy třeba mu dopřát šťávu v podobě rychlého a stabilního internetového připojení. Zároveň je nutné, aby se o server někdo staral a pravidelně jej aktualizoval. Protože Czech Server neznamená zdaleka jen prodej serverů, má svůj team, který je schopný i s tímto kvalifikovaně pomoci. Svůj server můžete nechat housovat v jejich datovém centru a jen prostřednictvím přehledného webového rozhraní kontrolovat, zda-li je všechno v naprostém pořádku.

Rate this post

Zanechat odpověď