Počítače

I počítač je třeba tu a tam proklepnout! A vyčistit!

Chodíte na preventivní zdravotní prohlídky? Dopřejte je i svému počítači!

Před týdnem mi „klekl“ počítač a po opakovaném zapínání ne a ne naskočit. Okamžitě jsem se sebrala a dala ho do servisu. Problémem byl prach, který se mu usadil i v těch nejniternějších útrobách. Ztratila jsem nějaké programy, data mi naštěstí byla zachráněna. Od té doby zálohuji (předtím jsem tak nečinila, za což se stydím), a především mu každé tři měsíce dopřeji preventivní očistu.

Starejte se o svůj počítač stejně jako o sebe!

Prevence je zkrátka na místě i ve světě technologií! Ani preventivní servis počítačů proto nepodceňujte. Svěřit byste jej samozřejmě měli profesionálům. Jednoho z nich bychom vám rádi představili. Je jím někdejší šikovný „ajťák“ Marek Pochylý z Uherského Hradiště.

Ostřílený a zkušený IT specialista tu je pro vás! A váš počítač!

S podnikáním v oblasti servisu počítačů začal před deseti lety. Tou dobou se také datují jeho první webové stránky. Dnes je samozřejmě o poznání dál. Provozuje servis se stabilním zázemím, projektovým týmem a jeho specializací je i tvorba webových stránek na míru. Bez těch se v současné době neobejde téměř žádné podnikání.

Podle šablony, nebo na míru

Je sice pravda, že pomocí šablony si web dnes v podstatě každý může vyrobit sám. On je ovšem web a web. Chcete-li stránky, jež budou vaší vizitkou, neváhejte si připlatit za služby profesionálního designéra. Ten je nejenže vyrobí a doladí do posledního detailu, ale také optimalizuje pro vyhledávače. Bez SEO jste zkrátka ve světě internetu téměř neviditelní!

Specialista na online marketing

Marek je ovšem specialistou i na online marketing. Obrátit se na něj můžete s žádostí o tvorbu i správu PPC reklam, i firemních profilů na Facebooku. Právě PPC reklama se ve světě internetu považuje za nejefektivnější. Platíte totiž jen za skutečné návštěvníky (platba za proklik), kteří vaše stránky navštíví.

Padesátiprocentní sleva na čištění počítačů!

Marek vám ovšem doporučí i spoustu dalších vychytávek, které k vašemu webu přilákají větší počet návštěvníků. A o ty jde především, nebo ne? Tak neváhejte a domluvte si nezávaznou konzultaci! Pozor, na celý srpen Marek vyhlásil padesátiprocentní slevu na čištění počítačů. To rozhodně nepodceňujte, nebo skončíte jako já před týdnem!

5/5 - (3 votes)

Zanechat odpověď