Elektronika

TV a LED osvětlení

Součástí většiny obývacích pokojů je také televizor. A právě na něj byste neměli, co se osvětlení týče, v žádném případě zapomínat. Při osvětlení pozadí za televizorem snížíte kontrast a nebudete zbytečně unavovat své oči. Pro tento účel se vyrábí již zmíněné LED pásky a Led bodová světla i speciální LED žárovky.

Svícení na bázi LED technologie můžete samozřejmě využít nejen v prostředí obývacího pokoje, ale LED pásky najdou uplatnění kdekoliv ve vaší domácnosti. V interiérech, ale především mimo ně, najdou uplatnění také LED reflektory, kterými

LED světlo do každého koutu

Nejen v obývacím pokoji potřebujeme svítit. Led svítidla dnes najdou uplatnění prakticky v každé části našeho obydlí, ale i na pracovištích, v nejrůznějších komerčních prostorách, hotelích, ubytovnách a podobně. Velkým hitem se stávají také LED reflektory, ať už ty klasické, nebo průmyslové, které dokáží osvítit například i objekty, jako jsou hrady a zámky.

Záleží také na barvě světla

Koupelnové LED osvětlení by mělo dosahovat vysoké barevné odezvy (index Ra 80). To zaručí, že se například v zrcadle budete vidět v doslova přirozeném světle.

Rate this post

Zanechat odpověď