Elektronika

Nový bezdrátový audio systém Dexon pomáhá průvodcům turistů i firmám při exkurzích

Spousta osob, které pracují jako průvodci skupinek návštěvníků ve firmě nebo turistů po městě, si velmi často namáhá hlasivky. Díky bezdrátovým systémům pro exkurze Dexon to lze změnit.

Aby byla ozvučovací sestava pro průvodce ideální, musí být bez cizího napájení, lehká, mobilní a zvuk musí být srozumitelný především pro řeč. Právě proto je skvělou volbou sada Dexon WA 601RC + WA 600RB. Systém je složen z vysílače WA 601RB s náhlavním mikrofonem pro průvodce a z více kusů přijímačů WA 601RC se sluchátky pro turisty. Množství přijímačů volíme dle počtu osob ve skupině. Hromadné nabíjení jednotek s vloženými nabíjecími bateriemi umožní nabíječ WA 601RU.

Konstrukce je robustní, systém je vybaven digitálním laděním a displejem. Moderní rádiová část zvládá dosah až 100 m ve volném prostoru. Systém lze použít v multijazyčném či několikaskupinovém režimu, a každá skupina používá přednastavený frekvenční kanál. Ve vysílači i přijímači vyberete jeden z 96 přenosových kanálů, a tak máte velkou příležitost obsluhovat i několik skupin návštěvníků či tlumočit do mnoha jazyků najednou.

Zvolit můžete i ozvučení Dexon WA 710RC neboli audioprůvodce. Jde o zařízení s vestavěným přehrávačem, které se půjčí turistům. Jednotlivá povídání si při prohlídce návštěvníci přehrávají sami. Klasického průvodce může toto zařízení spolehlivě nahradit levně, spolehlivě a kdykoli v několika jazycích. Je dokázáno, že systém se finančně vrátí již většinou v první sezóně užívání. Ať už jde o využití na hradech, zámcích, v galeriích, muzeích…

Systém je složen ze dvou zařízení. Sluchátek s přehrávačem a základnové stanice, v níž sluchátka dobíjíme a pomocí níž do sluchátek nahráváme hlasové soubory.

V tomto článku najdete více o ozvučení pro průvodce a exkurze.

Rate this post

Zanechat odpověď