Elektronika

INSPECTO: Online aplikace, která pomáhá při práci revizním technikům

Práce revizního technika zahrnuje celou řadu činností, mezi nimiž nechybí ani poměrně náročná administrativa. Pokud hledáte způsob, jak zefektivnit a urychlit vyplňování veškerých formalit, není nic jednoduššího než si pořídit online aplikaci zvanou INSPECTO. S programem je provádění revizní činnosti mnohem snadnější, protože umožňuje evidovat klienty i měřidla, zajišťovat metrologické procesy a jednoduše získat definice technických normativů.

Propracovaná aplikace INSPECTO vám pomůže s revizemi elektroinstalace, elektrických spotřebičů, elektrických strojů, systémů ochrany před bleskem, ale třeba i zařízení pro obloukové svařování. Velkou výhodou je, že s sebou nemusíte nosit notebook, neboť online software si bez problémů otevřete také v mobilním telefonu a na tabletu.

S čím vám revizní aplikace pomůže?

Online revizní aplikace vás nadchne především tím, že už nemusíte trávit hodiny v kanceláři, abyste vypracovali všechny dokumenty. Značnou část práce odvede za vás přímo u klienta. Skrze program vytvoříte revizní zprávu, vyberete závadu z bohaté databáze, umožní vám připojit i citaci z norem či uloží vám přehled o zákaznících a již provedených revizích. Správa revizí je tedy mnohem lepší, protože všechno máte na jednom místě. Nemusíte se bát, že se vám něco ztratí. Dostanete také přehled o tom, kdy máte zajít ke konkrétnímu klientovi, neboť online plánování revizí vám všechno zaznamená do kalendáře.

Další zajímavostí je, že vlastně nepotřebujete ani připojení k internetu, neboť všechno zaznamenáte v offline módu, až po připojení k internetu se data synchronizují. Zálohy jsou ukládány na cloudové úložiště.

INSPECTO vyvinuli revizní technici

Kdo zná lépe potřeby revizních techniků než oni sami. Za tvorbou aplikace stojí tým revizních techniků, kteří chtěli usnadnit práci nejen sobě, ale i svým kolegům.. Online provádění revizí už nikdy nebude zbytečně složité.

Otestujte si aplikaci v rámci třicetidenní lhůty zcela zdarma a předplatné si kupte až poté, co se přesvědčíte o jejích kvalitách.

Rate this post

Zanechat odpověď