Elektronika

Garmin Forerunner 955: Hodinky pro váš trénink

Chytrý pomocník, který vás motivuje k pohybu a poskytne vám přesné údaje o vašich sportovních aktivitách. Právě to jsou sportovní hodinky Garmin Forerunner 955.

Proč sportovat s chytrými hodinkami?

Důvodů, proč se rozhodnout pro koupi chytrých hodinek, bychom našli nespočet. Kromě toho, že sledují a zaznamenávají vaše sportovní aktivity, některé chytré hodinky monitorují spánek, nabízejí mapy a GPS nebo disponují hudebním přehrávačem, který vám sportovní aktivity ještě zpříjemní.

Většina chytrých hodinek navíc umožňuje přijímat hovory a textové zprávy a některé modely dokonce umožňují bezkontaktní platby. Chytré hodinky vám jednoduše zpříjemní nejen sportovní aktivity, ale také každodenní život.

Hodinky na sport Garmin Forerunner 955 přináší spoustu vylepšení

Proč se rozhodnout zrovna pro chytré sportovní hodinky Garmin Forerunner 955? Předností těchto hodinek je zejména displej s možností ovládání dotykem i tlačítky, skvělá výdrž baterie, jež je v režimu chytrých hodinek až 15 dní, velmi lehká konstrukce, vysoká odolnost a v neposlední řadě také prémiové tréninkové funkce, které plánují, zaznamenávají a vyhodnocují tréninky. Konkrétně se jedná například o funkci Training readiness s vyhodnocením připravenosti na trénink a funkci Race widget s automatickým plánováním strategie tréninku na blížící se závod.

Hodinky na sport Garmin Forerunner 955 z oficiální české distribuce zakoupíte v e-shopu Pulsmetry.cz.

Co dalšího chytré sportovní hodinky Garmin umí?

Hodinky Garmin Forerunner 955, které byly na trh uvedeny teprve v červnu 2022, toho umí však ještě mnohem více.

Spolehnout se můžete na výbornou přesnost navigace díky vícepásmové GPS, předehrané podrobné mapy, navigační a bezpečnostní funkce, sledování spánku, měření srdečního tepu na zápěstí, pulzní oxymetr, vestavěný hudební přehrávač, chytrá oznámení nebo bezkontaktní platby Garmin Pay. Hodinky jsou dostupné také ve variantě se solárním nabíjením, najdete je pod názvem Garmin Forerunner 955 Solar.

Pro koho jsou tyto sportovní hodinky vhodné?

Všestranné GPS sportovní hodinky Garmin jsou vytvořeny pro všechny výkonnostní i vrcholové sportovce. Zejména je ocení vytrvalostní běžci a triatlonisté, nicméně se stanou skvělým pomocníkem pro všechny, kteří se chtějí udržovat v kondici.

Hodinky Garmin Forerunner 955 jsou vhodné pro muže i pro ženy, kterým navíc nabízejí možnost sledovat menstruační cyklus nebo průběh těhotenství.

Garmin Forerunner 955 vs. Garmin Forerunner 255

V letošním roce byly na trh kromě hodinek Garmin Forerunner 955 uvedeny také chytré hodinky Garmin Forerunner 255. Jaké jsou mezi těmito modely hlavní rozdíly?

První zásadní rozdíl spočívá v ceně, kdy jsou hodinky Garmin Forerunner 255 o několik tisíc korun levnější. Další rozdíl je spojený s displejem, ten v případě hodinek Garmin Forerunner 255 není dotykový.

Hodinky Forerunner 955 mají také o něco více funkcí než levnější model, jedná se například o teplotní a výškovou aklimatizaci, tréninkovou připravenost nebo golfové funkce. Hodinky Forerunner 955 mají také lehce vyšší výdrž baterie. Oba modely spojuje velmi lehká konstrukce, nespočet funkcí a hudební přehrávač.

Srovnání chytrých hodinek Garmin Forerunner 955 a Garmin Fenix 7

Další novinkou roku 2022 z dílny značky Garmin jsou hodinky Garmin Fenix 7. Pojďme si tedy představit také hlavní rozdíly mezi těmito modely.

První rozdíl spočívá v použitém materiálu a také ve váze, přičemž jsou hodinky Forerunner 955, jejichž tělo je vyrobené z polymeru, o něco lehčí než hodinky Fenix 7, které mají tělo vyrobené z oceli, případně z titanu. Hodinky Fenix 7 se zase vyznačují vyšší odolností a lehce propracovanějším designem, na druhou stranu jsou však o několik tisíc korun dražší.

Sportovní hodinky Garmin vás připraví na závod.

Jak si chytré sportovní hodinky Garmin Forerunner 955 vedou v zákaznických recenzích?

Jak chytré hodinky Garmin Forerunner 955 hodnotí samotní zákazníci? Podívali jsme se na několik recenzí a vybrali pro vás klady a zápory, které uživatelé zmiňují nejčastěji.

Zákazníci chválí zejména velmi nízkou váhu hodinek, nespočet sportovních funkcí, skvělý poměr ceny a kvality, velký displej hodinek a vysokou výdrž baterie. Mezi jediné mínusy podle některých zákazníků patří absence svítilny a design, který kladněji hodnotí u modelu Fenix 7.

Kolik hodinky na sport Garmin Forerunner 955 stojí?

V případě, že uvažujete o koupi chytrých hodinek Garmin Forerunner 955, pravděpodobně vás zajímá také jejich cena. Ta se na základě zvolené varianty pohybuje od 13 500 Kč po 18 500 Kč, přičemž nejdražší je varianta se solárním nabíjením.

Cena dalších hodinek, uvedených na trh v roce 2022, tedy hodinek Garmin Forerunner 255 je zhruba 8 500 Kč až 10 000 Kč a hodinky Garmin Fenix 7 stojí okolo 15 800 Kč až 23 000 Kč, opět se cena odvíjí od zvolené varianty.

Kde hodinky Garmin Forerunner 955 koupit?

Chytré hodinky Garmin Forerunner 955, stejně tak jako i další modely, které byly na trh uvedené v letošním roce, zakoupíte na stránkách pulsmetry.cz. K některým modelům navíc dostanete dárek zdarma.

Rate this post

Zanechat odpověď