Elektronika

EL-MIK dodává pro školy jednotný čas a zvonění

Do škol patří neodmyslitelně moderní školní rozhlas propojený se školním zvoněním a jednotným časem. Tato zařízení navrhuje a instaluje firma EL-MIK.

EL-MIK je léty prověřený dodavatel ozvučení pro školy. Firma ozvučí školní budovu, včetně tělocvičny a venkovního školního sportovního areálu. Na sportovištích nabízí rovněž instalaci funkční časomíry. Přesto je však pro školy nejzákladnějším vybavením školní rozhlas, jednotný čas a zvonění.

Ozvučení školy je ideální dodat jako kompletní řešení obsahující ústřednu melodického zvonění (EL-MIK dodává ústřednu D201RQ), ústřednu pro školní rozhlas (PAS 1200-3 CD), reproduktory pro školní rozhlas a hodiny pro školní čas.

Digitálně či analogově?

Hodiny pro jednotný čas se dodávají tradičně analogové s číselníkem, nebo bez něj, ale i ve formě moderních digitálních hodin. Hodiny mohou mít jednostranné i oboustranné provedení – vždy záleží na formě umístění v prostoru, nebo na zdi.

Ústředna jako srdce systému

Ústředna melodického zvonění je důležitým zařízením, které automatizuje opakované činnosti – zapnutí školního rozhlasu, odvysílání zprávy o přestávce apod. Součástí dodávky je vždy i soubor hudby a zvonění. Ústředna umí automaticky měnit letní a zimní čas. Naprogramované údaje jsou nezávislé na napájení, bez něhož vydrží v paměti více než týden.

Ústředna pro školní rozhlas se dodává se setem 60 ks reproduktorů, které je možné instalovat do tříd i na školní chodby. K ústředně se dodává rovněž mikrofon se stojánkem a CD přehrávač.

Moderní reproduktory mají výborný nezkreslený zvuk a lze je objednat i s regulátorem hlasitosti. K dispozici bývají v černé a v bílé barvě.

Máte zájem o ozvučení vaší školy?

Ozvučení, jednotný čas a zvonění jsou nezbytným vybavením každé školy. Potřebujete ozvučit nové školní prostory, nebo vyměnit staré zařízení za moderní? EL-MIK je montážní a servisní firma, která se na tato zařízení specializuje. Získáte s ní spolehlivého partnera, který se postará i o následné rozšiřovaní, servisování a opravy těchto zařízení ve vaší škole.

Rate this post

Zanechat odpověď